Cem Yılmaz'ın dizisi Erşan Kuneri'nin resmi fragmanı paylaşıldı! İşte setten kareler

Cem Yılmaz'ın yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı Erşan Kuneri adlı dizinin resmi fragmanı çıktı. Netflix'te yer alacak dizinin setinden kareler de paylaşıldı... İşte merakla beklenen Erşan Kuneri...

Cem Yılmaz'ın dizisi Erşan Kuneri'nin resmi fragmanı paylaşıldı! İşte setten kareler

Netflix, Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği, başrollerinde; Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak’ın bulunduğu Erşan Kuneri’nin resmi fragmanını paylaştı.

ERŞAN KUNERİ KONUSU

Erotik sinemanın ünlü yapımcısı Erşan Kuneri 80’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra farklı türlerde filmler çekmeye karar verir. Sektörden arkadaşları Alev, Altın Oran, Mami, Seyyal, Tumtum, Feride ve Payro Kemal’i bir araya getirerek radikal bir film maratonuna koşmaya başlarlar.

İki yılda birbirinden farklı yedi film üreten Kuneri Film’de sinema aşığı Erşan ve arkadaşları İran sinemasından, korku filmlerine, toprak kokan Anadolu hikayelerinden, sosyal mesajlı dramalara, Ortaçağ aksiyon filmlerinden süper kahramana birbirinden farklı karakterlerle izleyiciyle buluşur.

ERŞAN KUNERİ FRAGMAN