Demet Özdemir: Başarı odaklı bir yapım var

HELLO! Dergisi'nin yeni sayısının kapağında özel röportaj ve fotoğraflarıyla başarılı oyuncu Demet Özdemir var. Hep geleceğe bakan Özdemir, "Özgürlüğümü kazanmak için tek başıma, başarıya odaklı bir yolculuk gerçekleştiriyorum.” diyor


1 / 7

HELLO! Dergisi yeni sayısında başarılı oyuncu Demet Özdemir'le Ege’nin batı ucunda, Çeşme Ovacık’ta gerçekleştirilen özel röportaj ve kapak çekimlerine yer verdi. Özdemir'in fotoğraflarına hayranlarından yüz binlerce beğeni geldi.

2 / 7

Demet Özdemir, HELLO! Yayın Direktörü Melda Narmanlı Çimen'e verdiği röportajda,  “Başarı sonsuz sınırsız bir kelime ve bu kelimeyi çok seviyorum. Yolculuğumun temel duygusu bu. İnanılmaz hırslı ve başarı odaklı bir karakterim var. Kimseyle yarışmadan, bunu kendimle yapıyor olmaya çalışmak benim sırrım.” diyor.

3 / 7

Demet Özdemir'in bir diğer yorumu ise şöyle: “Üzüldüğümde çok rahatça paylaşırım, kimseden bir şey saklamam, hele üzüntümü asla... ‘Tek başına değilsin’ cümlesi beni her zaman pozitif anlamda etkiler; bunu duymayı ve hissetmeyi çok istediğim için de paylaşırım. İçime kapanmak bana pek iyi gelmez, o zaman sorunların daha fazla büyüdüğünü hissederim. Konuştukça azalır düşüncesindeyim.”

4 / 7

Sevilen oyuncu, "Başlangıçta güçlü olmak zorunda olmayan, fakat hikaye ile birlikte gelişim gösteren, içindeki gücü, başarıyı, mutlulukları keşfetmeyi öğrenen, her şeye, herkese ve dönüşüme çok açık, beni izleyen tüm kadınlar için umut vaad eden kişisel yolculuk hikayeleri çekiyor beni" yorumu yapıyor.