Güldür Güldür’ün İbrahim’i Rüştü Onur Atilla 1 yılda 45 kilo verdi! Son halini paylaştı

‘Güldür Güldür Show’da ‘İbrahim’ karakterini canlandıran oyuncu Rüştü Onur Atilla bir yıl içinde 45 kilo verdi. Rüştü Onur Atilla nasıl zayıfladığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerine anlattı.


1 / 8
Güldür Güldür’ün İbrahim’i Rüştü Onur Atilla 1 yılda 45 kilo verdi! Son halini paylaştı - Resim : 1

Güldür Güldür ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan oyuncu Rüştü Onur Atilla incecik oldu. Rüştü Onur Atilla son halini paylaştı.

2 / 8
Güldür Güldür’ün İbrahim’i Rüştü Onur Atilla 1 yılda 45 kilo verdi! Son halini paylaştı - Resim : 2

Eski halinden eser kalmayan ve incecik olan Rüştü Onur Atilla son halini paylaştı. Evli ve iki çocuk babası olan Rüştü Onur Atilla, kendisine sürekli sorulan ‘Nasıl zayıfladın?’ sorusuna cevap verdi.

"365 gün, 45 kilo. 'Nasıl oldu' diye soranlar ve cevap vermediğim için kızanlar da oldu." diyen Atilla şunları yazdı:


3 / 8
Güldür Güldür’ün İbrahim’i Rüştü Onur Atilla 1 yılda 45 kilo verdi! Son halini paylaştı - Resim : 3

"Operasyon geçireli tam bir yıl oldu"

"Operasyon geçireli tam bir yıl oldu. Bunu derhal paylaşmayı doğru bulmadım. Kilo sorunu olanlar, zayıflamak isteyip de zayıflayamanlar için bir umuda tutunmanın ne demek olduğunu iyi biliyorum. Fakat bu her ne kadar teknolojisi son noktada bir operasyon olsa da tanınmış birinden etkilenerek çabuk karar verilip girilecek bir operasyon olmamalı.

4 / 8
Güldür Güldür’ün İbrahim’i Rüştü Onur Atilla 1 yılda 45 kilo verdi! Son halini paylaştı - Resim : 4

"Kimsenin vebalini almak istemem"

Kimsenin vebalini almak istemem. Hayati tehlikesi olduğunu biliyoruz... Yine çok temkinli olarak kendi yolculuğumda aldığım bu kararın beni şimdiye kadar mutlu ettiğini söyleyebilirim. Yapın ya da yapmayın demem, diyemem.