Megastar Tarkan'ı isyan ettiren çöp görüntüsü! "Gel gör ki vaziyet bu"

Kilyos'a giden şarkıcı Tarkan, çöplere ve çevre kirliliğine isyan etti. Karşılaştığı manzarayı sosyal medya hesabından yayınlayan ünlü popçu, "Bir zahmet çöpünüzü de alın gidin ya da bulunduğunuz yerde çöpe atın. Bu nedir yaa, çok ayıp!" sözleriyle sitem etti

Megastar Tarkan'ı isyan ettiren çöp görüntüsü!

Tarkan, yeni şarkısı 'Yap Bi Güzellik' ile geçtiğimiz haftalarda sahalara muhteşem bir dönüş yaptı. Tarkan, son olarak Kilyos Plajı’ndaki kirliliğe isyan etti. Megastar, Instagram'dan yaptığı paylaşımlarla, Kilyos sahilinin son halini gösterdi.

"BU NEDİR YA? ÇOK AYIP"

Tarkan, gönderisinde şu ifadelere yer verdi:

Gel gör ki vaziyet bu... Çöpünü bırakıp giden insanlar ve öbek öbek çöp içinde plajlar. Bir zahmet çöpünüzü de alın gidin ya da bulunduğunuz yerde çöpe atın. Bu nedir ya, çok ayıp!

'Temizlik imandan gelir' gibi büyük laflar eden bir milletiz ama sonuca baktığımda her yer çöp içinde! Ormanlarımız, denizlerimiz, plajlarımız, doğamız çöp içinde. Kimse de demiyor ki; 'Bu çöpleri toplayalım, toplatalım.' İşin en tuhafı da kanıksamışız bu durumu. Çöp içinde yaşamayı! Çok yazık...

Doğa bizim evimiz, her şeyimiz. Doğa biziz. Doğadır bize her şeyimizi veren. Üstüne titreyelim o yüzden. Ona iyi davranalım.

TARKAN'IN ÇAĞRISINI DUYDULAR

Megastar Tarkan, daha sonra bir paylaşımda daha bulunarak, yetkililerin çağrısına kulak verdiğini ve plajların temizlendiğini öğrendiğini ifade etti. Ünlü isim, daha sonra şu ifadeleri kullandı:

Bügünkü Kilyos çöp paylaşımlarımdan sonra ilgili birimlerin gidip çöpleri topladıklarını, plajları temizlediklerini öğrendim ve çok mutlu oldum. Bu birimlerin bu temizlikleri düzenli olarak yaptıklarını da öğrendim. Ee o zaman bizlerin de doğaya, çevreye duyarlı birer birey olarak bu ilgili birimlere yardımcı olmamız, çöplerimizi toplamamız, gittiğimiz yerleri bulduğumuz gibi temiz bırakmamız lazım.