Ozan Güven: Cenazem bu salondan kaldırılacak

Sibel Arna’nın YouTube’da yayınlanan “Ne Olursan Ol Rahat Ol” adlı programına konuk olan Şevket Çoruh ve Siber Arna samimi açıklamalarda bulundu.


1 / 4
Ozan Güven: Cenazem bu salondan kaldırılacak - Resim : 1

Oyuncu Ozan Güven, Sibel Arna'nın programında zor bir dönemden geçtiği sırada arkadaşı Şevket Çoruh'un kendisine nasıl yardımcı olduğunu anlattı.

2 / 4
Ozan Güven: Cenazem bu salondan kaldırılacak - Resim : 2

'BİR DAHA OYUNCULUK YAPMAZDIM'

Ozan Güven, Şevket Çoruh hakkında, “Baba Sahne’de sahneye çıkmasaydım, bir daha oyunculuk yapmazdım. Ruh halim ve o zamanki durumum buna çok el vermiyordu. Şevket ‘Hayır sahneye çıkacaksın, bu senin mesleğin’ demeseydi gerçekten oyunculuk yapmıyor olabilirdim şu an.''


3 / 4
Ozan Güven: Cenazem bu salondan kaldırılacak - Resim : 3

'CENAZEM DE BU SALONDAN KALDIRILACAK'

''Onun teşviki ve isteğiyle bu tiyatroya manevi borcumu ödemeye başladım. Ömrümün sonuna kadar ödemeye devam edeceğim. Cenazem de bu salondan kaldırılacak.” açıklamasında bulundu.

4 / 4
Ozan Güven: Cenazem bu salondan kaldırılacak - Resim : 4

Çoruh ise “Dostluğumuz 30 yılı aştı. Her saniye görüşmesek de görüştüğümüz zaman kaldığımız yerden devam edebildiğimiz bir arkadaşlık bizim ki. Ozan’ın tiyatro sahnesinde yaptıkları ve yapacakları bizim için de çok heyecan verici bir durum. Çünkü nereden baksanız bu hayatta her şeyin bir yedeği vardır ama Ozan Güven’in yedeği yoktur” açıklamasını yaptı.