Sakla Beni'de Naz'a hayat veren Asude Kalebek'ten kilo itirafı: Ben böyle mutluyum

Son dönemin sevilen dizilerinden Sakla Beni'de Naz'a hayat veren Asude Kalebek, konuk olduğu programda samimi açıklamalar yaptı.


1 / 5
Sakla Beni'de Naz'a hayat veren Asude Kalebek'ten kilo itirafı: Ben böyle mutluyum - Resim : 1

Ceyda Düvenci, sunuculuğunu yaptığı Bambaşka Sohbetler programına son olarak Sakla Beni dizisindeki kızı Naz'a hayat veren Asude Kalebek'i konuk etti.

2 / 5
Sakla Beni'de Naz'a hayat veren Asude Kalebek'ten kilo itirafı: Ben böyle mutluyum - Resim : 2

Cevda Düvenci, Asude Kalebek'i çok beğendiğini ve hayranı olduğunu söylerken aslında ona farkında olmadan kilo baskısı yaptıklarını söyledi.


3 / 5
Sakla Beni'de Naz'a hayat veren Asude Kalebek'ten kilo itirafı: Ben böyle mutluyum - Resim : 3

Düvenci, "Biz aslında sana farkında olmadan dizi başladığında hemen böyle Asude biraz kilo mu versen?... Aslında ne kadar küstahça bir şey... Bize hep öyle öğretmişler ya başrol kadın dipdiri olacak, zayıf olacak, fit olacak... Sektör sana bunu öğretiyor. Biz de sevdiğimiz kişilerin en iyisini olmasını isteğimizden sınır ihlali yapıyoruz. Bunu fark ettiğim yer senin duruşun. Çünkü öyle küstah ve kaba olmayan bir yerden öyle güzel anlattın ki bize hikayeyi.'Ben böyle çok mutluyum. Her yerimi çok seviyorum.' dedim ki ah be Ceyda. Git otur beş saat evde bunu bir düşün."

4 / 5
Sakla Beni'de Naz'a hayat veren Asude Kalebek'ten kilo itirafı: Ben böyle mutluyum - Resim : 4

Asude Kalebek ise bu konuşma sonrası 'Biraz etli butlu başrol biri olarak ben böyleyim ve böyle kabul edildim. Bu birilerine umut olacaksa beni mutlu eder.' dedi.