'Üç Kız Kardeş'in Kartal'ı Gökberk Demirci'den duygusal açıklamalar: Önce kardeşim, sonra annem vefat etti

Ekrana veda eden 'Üç Kız Kardeş' dizisinde Kartal karakterine hayat veren Gökberk Demirci peş peşe yaşadığı ölümlerin kendisini sarstığını anlattı.


1 / 3
'Üç Kız Kardeş'in Kartal'ı Gökberk Demirci'den duygusal açıklamalar: Önce kardeşim, sonra annem vefat etti - Resim : 1

Son olarak "Üç Kız Kardeş" dizisinin Kartal’ı olarak seyirci karşısına çıkan Gökberk Demirci’nin hayatında çok sarsıcı kayıplar yaşadığı ortaya çıktı. 

2 / 3
'Üç Kız Kardeş'in Kartal'ı Gökberk Demirci'den duygusal açıklamalar: Önce kardeşim, sonra annem vefat etti - Resim : 2

Birsen Altuntaş’ın youtube kanalına konuk olan Gökberk Demirci "Biraz arka arkaya oldu. Önce kardeşim vefat etti, 9 yıl oluyor. Sonra 4 yıl önce annem vefat etti, arkasından anneannemi kaybettim. Derken eski menajerim Sema’yı… Huzur içinde uyusun. Biraz arka arkaya geldi, ister istemez sarsıyor tabii ama ayakta durmak zorundasın. Tabii bir yandan hayat devam ediyor" dedi. 


3 / 3
'Üç Kız Kardeş'in Kartal'ı Gökberk Demirci'den duygusal açıklamalar: Önce kardeşim, sonra annem vefat etti - Resim : 3

Kardeşini motorsiklet kazasında kaybettiğini söyleyen Demirci "18 yaşındaydı. O motor aşığı bir insandı. Ben de o zamanlar motosiklet kullanmak istiyordum ama başlamadan bitti. İki kardeştik, o vesileyle vefat ettiği için ailemin çok sıcak bakmayacaklarını düşündüm. Haliyle benim motor tutkum da başlamadan bitti diyebilirim. Şimdi uzaktan seviyorum" ifadelerini kullandı.