Ugg yeni kış koleksiyonu: Tazz Ugg Örgü, Tazzlita, Classic boot, Maxxer Mini, Chillapeak ve Weather Hybrid

Top model ve starların tercihi, küresel yaşam tarzı markası UGG®’ın, zor şartlara dayanıklı soğuk hava botları, ikonik UGG® bot modelleri, klasik bot modelleri ve klasik terliklerinden oluşan yeni kış koleksiyonu mağazalarda yerini aldı.


1 / 17
Ugg yeni kış koleksiyonu: Tazz Ugg Örgü, Tazzlita, Classic boot, Maxxer Mini, Chillapeak ve Weather Hybrid - Resim : 1

Kış, kar ve eğlencenin mevsimidir, ancak kalın ayakkabılar, katkat giyinmek yorucu olabilir.  UGG®, yeni koleksiyonu ile özgürlük ve eğlence getiriyor. Tasarımlar; özgürlük, hareket ve kendini ifade etme hissi veriyor, kısaca UGG® gibi hissettiriyor.

2 / 17
Ugg yeni kış koleksiyonu: Tazz Ugg Örgü, Tazzlita, Classic boot, Maxxer Mini, Chillapeak ve Weather Hybrid - Resim : 2

Yeni Classic Chillapeak Tall ve Classic Chillapeak: Cesur, şık ve sıcacık klasik bot. Hakiki süet deriden üretilmiş, UGG® imzalı UGGplush ™ ileri dönüştürülmüş yünle astarlanan bu botlar, yağmur suyuyla beslenen şeker kamışından üretilen yenilenebilir dış tabanları ve cesur kullanımlı platformları ile dikkat çekiyor.


3 / 17
Ugg yeni kış koleksiyonu: Tazz Ugg Örgü, Tazzlita, Classic boot, Maxxer Mini, Chillapeak ve Weather Hybrid - Resim : 3

Classic Short Weather Hybrid: Zor hava koşullarına dayanıklı ve sıcacık. Bu bot, ikonik UGG® Classic Boot'un daha sert hava koşullarına dayanıklı bir versiyonu. Yumuşak süet yüzeyine su geçirmez bir kaplama uygulanmasıyla geniş bir kullanım alanı sunan tasarımın iç kısmı, imzalı UGGplush™ ileri dönüştürülmüş yün karışımıyla tamamlanıyor. 

4 / 17
Ugg yeni kış koleksiyonu: Tazz Ugg Örgü, Tazzlita, Classic boot, Maxxer Mini, Chillapeak ve Weather Hybrid - Resim : 4

Maxxer Mini: Yenilikçi ve sıcacık bir bot. Bu tasarım, maksimalist bir estetiği ve sorumlu malzemeleri bir araya getiriyor. Üst kısmı yeniden tasarlanmış eko-süet ve dış tabanı yenilenebilir şeker kamışından üretilen bu modelin iç kısmı ise maksimum sıcaklık ve hareket kabiliyeti için rahat UGGplush™ ile astarlanıyor.