Banyonuzu dekore etmek için en iyi 5 kapalı mekan orkidesi

Daha çok balkonlarda görmeye alıştığımız orkideleri banyonuzda yer vermeye dersiniz? Hem banyonuzun havasını temizlemek hem de dekor ürünü olarak kullanmak için en iyi 5 kapalı mekan orkidesini sizler için sıraladık...


1 / 10
Banyonuzu dekore etmek için en iyi 5 kapalı mekan orkidesi - Resim : 1

Banyonuz muhtemelen evinizdeki dekor öncelikleri listenizde yer almıyor. Ama hiç havayı tazelemek ve banyonuzun estetiğini sağlamak için iç mekan orkidelerini düşündünüz mü?

2 / 10
Banyonuzu dekore etmek için en iyi 5 kapalı mekan orkidesi - Resim : 2

Banyo, misafirlerin çok vakit geçirdiği kamusal bir alan olmasa da yine de düzenli olarak kullandığınız bir odadır. Bu nedenle, onu temizlemek için fazla para harcamak istemeseniz de, birkaç mütevazi, renkli çiçek ile bir fark yaratabilirsiniz. İşte orkideler burada devreye giriyor.


3 / 10
Banyonuzu dekore etmek için en iyi 5 kapalı mekan orkidesi - Resim : 3

İç mekan orkideleri, banyo tasarımınıza geniş bir çekicilik katar. Her yöne dökülen orkide çiçekleri olan bir vazo, minimal ve sofistike bir banyoya stil ve zarafet katarken, iç mekana yumuşak bir renk ve uygun formlar katabilir.

4 / 10
Banyonuzu dekore etmek için en iyi 5 kapalı mekan orkidesi - Resim : 4

BANYONUZU DEKORE ETMEK İÇİN NEDEN ORKİDE SEÇMELİSİNİZ?

Çoğu orkide daha nemli bir ortamda gelişebilir ve nem söz konusu olduğunda akla gelen ilk yer banyonuzdur. Sıcak, buharlı duşunuzdan gelen nem, banyoyu orkide yetiştiriciliği için mükemmel hale getirir.