Burcunuz bugün ne söylüyor? İşte 10 Mart günlük burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık... Burçları 10 Mart çarşamba günü neler bekliyor? Yeni hafta nasıl başlıyor? Astrolog Duygu Demir'in kaleminden 10 Mart 2021 günlük burç yorumları...

Burcunuz bugün ne söylüyor? İşte 10 Mart günlük burç yorumları

Burçları bu hafta neler bekliyor? Elele'nin astroloji sayfalarında günlük, haftalık, aylık burç yorumlarınıburç uyumu tabosunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı ve Çin astrolojisini bulabilirsiniz... Astrolog Duygu Demir'in kaleminden 10 Mart 2021 günlük burç yorumları...

 

10 MART 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU - 10 MART 2021
Bugünlerde artık hayalleriniz büyük rol oynamaya başlıyor. Hayatınızı değiştirecek büyük kararlara odaklanma zamanı değil, daha çok akışa bırakıp size iyi gelenle ilgilenme zamanındasınız. Bugün sosyal çevrenizden destek var.

BOĞA BURCU - 10 MART 2021
Aile büyükleriniz veya kimileriniz için meslek odak noktasında. Ancak bir yandan sosyal çevrenizde destek olmak istediğiniz kişiler ve durumlar olacak. Akışa bırakmak isteyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU - 10 MART 2021
Hayatınızın gidişatı ve kariyerinizle ilgili düşüncelerde olduğunuz günlerdesiniz. Geleceğinizin nasıl olacağını tam kestiremiyor olabilirsiniz, yine de hayaller kurmak, planlar yapmak için iyi bir gün.

YENGEÇ BURCU - 10 MART 2021
Hayatı biraz daha keyifli, akışında, huzur dolu yaşamak istediğiniz bir gün. Gün içinde bolca hayale kapılabilirsiniz. Yine de sağlık ve finans konuları gündemden düşmeyecek gibi duruyor.

ASLAN BURCU - 10 MART 2021
Gün boyunca ilişkiler önemli olmaya, beraber alınan kararlara odaklanmaya devam edeceksiniz. Bu kararlar içinde finansal kaynaklar, ödemeler, planlar gündeme gelecek. Biraz fazla iyimser olabilirsiniz.

BAŞAK BURCU - 10 MART 2021
İlişkilerde doğru yanlış , gerçek ile hayali ayırt etmek pek kolay olmayabilir. Fazlaca iyimser bir halde olabilirsiniz. Bazılarınız ise daha melankolik hissedebilir. İş hayatındaki yoğunluk ve tempo sizi oyalayacak.

TERAZİ BURCU - 10 MART 2021
İş hayatında kendinizi kaptırıp gittiğiniz konular olabilir. Sağlığınızı gözetmek iyi olacak. Kendinizi yormayın. İlişkiler ve çocuklar alanında sizi mutlu eden gelişmeler de olacak.

AKREP BURCU - 10 MART 2021
İlişkilere dair romantik hayaller kurduğunuz ancak hangisi daha doğru tam bilemediğiniz günlerdesiniz. Kendinize, sizi mutlu edecek hıobilerinize odaklanmak isteyebilirsiniz. Aile büyükleriniz, ev ve yuvaya dair konuşmalar önemli olacak.

YAY BURCU - 10 MART 2021
Aile içinde, eve dair fedakarlık yapmak gereken ya da ödün vermeye neden olan durumlarla, sağlıkla ilgili koşullarla karşılaşabilirsiniz. Belirsizlik hissi hakim olacak. Bir yandan iletişim trafiğiniz de yoğun olacak.

OĞLAK BURCU -10 MART 2021
Yakınlarınızla konuşmalarınızın önemli olduğu bir gün. Biraz daha hayalperest ve/ya dalgın olabilirsiniz. Yaratıcı gücünüz yüksek olacak, ilhamı takip edin. Finansal koşullarınız da dikkati olumlu anlamda çekiyor.

KOVA BURCU -10 MART 2021
Kendinize, duygularınıza, ilişkilerinize odaklandığınız bir gün olacak. Bireysel kararlar almak isteyebilirsiniz. Finansal koşullarınızla ilgili karmaşa hissedebilir, bazı konulara daha fazla kaptırıp gidebilirsiniz.

BALIK BURCU - 10 MART 2021
Hayallerinizin bol olduğu bugünde hem ilham dolusunuz hem de biraz melankolik. Daha mantıklı kararlar almak isterken belirsizlik hissinden sıkılabilirsiniz. Sakin kalmakta fayda var.

İLGİLİ İÇERİKLER