Astrologlara göre en gizemli burç

Birinin ne düşündüğünü asla bilememek rahatsız edici olabilir. Ruh hali kötü mü, yoksa onları kızdırdın mı? Partiden ayrılmak mı istiyorlar yoksa biraz utangaçlar mı? Her ne kadar tedirginliğinizi azaltmasa da, bu gizemli davranışın onların burçlarından kaynaklanabileceğini unutmayın...

Astrologlara göre en gizemli burç

Kısmen kafa karıştırıcı olanlardan korkutucu derecede gizemli olanlara kadar en gizemli burçlar hakkında astrologlardan bilgi almak için okumaya devam edebilirsiniz.

6-Başak (23 Ağustos-22 Eylül)

Başaklar sessiz ve düşüncelidir. Ayrıca her zaman etraflarındaki her şeyi ve herkesi analiz ederler. Astrolog ve Your Zodiac'ın kurucusu Raquel Rodriguez, "Kartlarını kendilerine yakın tutuyorlar, paylaşmak yerine gözlemlemeyi ve hesaplamayı tercih ediyorlar" diyor.

Bu analitik yaklaşımın onları gizemli kıldığını, çünkü sürekli düşündüklerini ancak akıllarından geçenleri her zaman söylemediklerini ekliyor.

5-Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Bu çalışkan ve açık sözlü burç bazen gizemli görünebilir; her ne kadar niyetleri bu olmasa da.

İlişki astroloğu Anna Kovach, "Oğlak dünyayı göründüğü gibi görüyor" diyor. "İroniktir ki, Oğlak burcu pratik ve net olmasına rağmen, duygularını gizledikleri için muhtemelen daha derin bir gizem barındırdıkları varsayılır."

4-Kova (20 Ocak-18 Şubat)

Kimse Kova burcuyla aynı şekilde düşünmüyor. Rodriguez, "Bundan sonra ne tür benzersiz veya ilginç bir fikir bulacaklarını asla bilemezsiniz" diyor.

Mediumchat'ta astrolog ve ruhsal koç olan Tara Bennet, bu entelektüellerin hipotez kurmakla o kadar meşgul olduklarını ve nadiren başkalarına açıldıklarını, "karışmak yerine kenarda kalmayı tercih ettiklerini" ekliyor. Sadece bu değil, aynı zamanda sürekli olarak uyum sağlamaları ve kendilerini geliştirmeleri, bu da onları çoğundan daha öngörülemez kılıyor.

3-Balık (19 Şubat-20 Mart)

Balıklar genellikle hayal dünyaları ile gerçek hayat arasında gidip gelirler, bu yüzden onları okumak zor olabilir.

Rodriguez, "Sürekli bir değişim halindeler, bir fikirden diğerine geçiyorlar ve diğerlerini de ne yapmakta olduklarını merak içinde bırakıyorlar" diye belirtiyor.

Ancak Kovach'a göre: "Balık burcu bir kişiyi anlamak zor görünüyorsa, bunun nedeni onların da temel arzu ve duygularına ulaşmak için kafa karışıklığının katmanlarını aşmak zorunda olmalarıdır."

2-İkizler (21 Mayıs-21 Haziran)

İkizler burcu sosyal kelebektir, her zaman arkadaşlar edinir ve yeni şeyler öğrenir ancak onları bu kadar gizemli kılan da öngörülemezlikleridir.

Rodriguez, "Tam onları anladığınızı düşündüğünüz anda, kişiliklerinin yeni bir yönünü ortaya çıkarıyorlar" diyor. "Eklektik ilgi alanları ve çok yönlü kişilikleri, çok çeşitli konularla ilgilenebilecekleri anlamına geliyor ve diğerlerinin sayısız maskenin ardındaki gerçek kişiyi merak etmesine neden oluyor."

1-Akrep (23 Ekim-21 Kasım)

Astrologlar Akrep burcunun şüphesiz en gizemli burç olduğu konusunda hemfikirdir. Bennet onların "esrarengiz tanımı" olduklarını çünkü "duygularını yakından koruduklarını" söylüyor.

Bazen bir Akrep'in gizliliği tehlikeli olabilir veya en azından manipülatif olabilir.