Haftalık burç yorumları (1-7 Nisan 2024): Bu hafta burçları neler bekliyor?

Burçları bu hafta neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 1-7 Nisan 2024 haftalık burç yorumlarını yazdı. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık... İşte 1-7 Nisan 2024 haftalık burç yorumları, burçları bekleyenler...

Haftalık burç yorumları  (1-7 Nisan 2024):  Bu hafta burçları neler bekliyor?

Pazartesi günü itibarıyla yeni bir haftaya başlıyoruz. Peki 1-7 Nisan 2024 haftası burçları neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan, haftalık burç yorumlarını Elele okurları için kaleme aldı. Haftalık burç yorumlarının ardından burcunuza tıklayarak günlük, aylık, yıllık burç yorumlarına da bakabilirsiniz. Hazırsanız başlayalım...

 

1-7 NİSAN 2024 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Haftalık burç yorumları  (1-7 Nisan 2024):  Bu hafta burçları neler bekliyor? - Resim : 1Burcunuza tıklayarak daha detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz.

KOÇ BURCU 

Sevgili Koç, haftaya iş ve kariyer hayatınıza odaklanarak başlayabilirsiniz ve beklemediğiniz kişilerin desteğini alabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken otoritelerle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Hafta ortasında, sosyal çevrenizde ve arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Seyahat edebilirsiniz. Merkür Retro etkisiyle 26 Nisan’a kadar, hayatınızın her alanında geçmiş konular ve kişilerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz, ancak yeni konulardaki kararlarınızı 26 Nisan sonrasına bırakmanızı tavsiye ediyorum. Hafta sonunda duygusal olarak içe çekilebilirsiniz. Aşk, manevi konular ve ilişkilerde güzel gelişmeler yaşanabilir. Haftanız şahane geçsin.

BOĞA BURCU 

Sevgili Boğa, haftaya seyahat, eğitim, yurt dışı veya uzak çevrenizle ilgilenerek başlayabilirsiniz. Sosyal çevrenizle, aşk ve ilişkilerinizle ilgili şanslı olabilirsiniz. Hafta ortasında, iş ve kariyer hayatınızda ani gelişmeler yaşanabilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili dikkatli olmanız gerekebilir. Ayrıca, Merkür Retro etkisiyle 26 Nisan’a kadar, hastane, sağlık, gizli düşmanlar ve içsel konuşmalarınız artabilir. Bu dönemde söylemediklerinizi kâğıda dökebilir, manevi çalışmalarla ruhunuzu besleyebilirsiniz. Ameliyat ve sağlıkla ilgili yeni kararlarınızda dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Hafta sonunda sosyal çevrenizle zaman geçirebilir ve partnerinizle beraber sosyal aktivitelere katılabilirsiniz. Haftanız şahane geçsin.

İKİZLER BURCU 

Sevgili İkizler, haftaya finans, ameliyat veya özel hayatınızla ilgili ani gelişmelerle başlayabilirsiniz. İş hayatınızda finansal olarak desteklenebilirsiniz. Hafta ortasında, yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk veya uzak çevrenizle ilgilenebilirsiniz, ancak ani gelişmeler sizi şaşırtabilir. Merkür Retro etkisiyle 26 Nisan’a kadar, sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla iletişimde bazı aksilikler yaşanabilir. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bu dönemde önemli kararlar yerine geçmişle ilgili düzeltmek istediğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. Hafta sonunda iş hayatınız ön plana çıkabilir. Otoritelerle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Sorumluluklarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Haftanız şahane geçsin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç, haftaya partner, ortaklık ve mahkeme konularına odaklanarak başlayabilirsiniz. İş hayatınızda bazı konularda çatışmalar gündeme gelebilir, ancak yurt dışı, eğitim ve seyahatlerde şanslı olabilirsiniz. Ayrıca, partnerinizle beraber sosyalleşebilirsiniz. Hafta ortasında finans, özel hayat veya sağlık konularına odaklanabilirsiniz, ancak sosyal çevrenizden dolayı harcamalarınız artabilir. Merkür Retro etkisiyle 26 Nisan’a kadar, iş ve kariyer hayatınızda iletişimde, maillerde ve yazışmalarda sorunlar ve gecikmeler yaşanabilir. Yeni bir sözleşme veya imza söz konusuysa dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Hafta sonunda yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk veya uzak çevrenizle zaman geçirebilir ve kalıcı, uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Haftanız şahane geçsin.

ASLAN BURCU 

Sevgili Aslan, haftaya çalışma hayatı, günlük işler ve evcil hayvanlar gibi konularla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Ayrıca, eğitim veya iletişimde bazı aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Hafta ortasında, partner, ortaklık veya açık düşmanlarınızla ilgili konular ön plana çıkabilir. Hukuksal alanda şanslı olabilirsiniz. İş hayatınızda ani gelişmeler yaşanabilir. Merkür Retro etkisiyle 26 Nisan’a kadar, yurt dışı, eğitim, seyahat ve iletişimde geçmişte kalan, yarım kalmış konuları tamamlama fırsatı bulabilirsiniz. Ancak yepyeni konularda kararlar alırken dikkat etmeniz önemlidir. Hafta sonunda özel hayat, finans veya ameliyat konuları ön plana çıkabilir. Haftanız şahane geçsin.

BAŞAK BURCU 

Sevgili Başak, haftaya aşk, tatil, çocuklar veya hobilerinizle ilgilenerek başlayabilirsiniz. Partneriniz veya ortağınızla birlikte güzel kararlar alabilirsiniz. Hafta ortasında, çalışma hayatı, sağlık ve evcil hayvanlarınızla ilgili ani gelişmeler yaşanabilir. Eğitim ve seyahatlerde beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Merkür Retro etkisiyle 26 Nisan’a kadar, finans, ameliyat, sağlık veya özel hayatınızda iletişim sorunları yaşanabilir. Yeni kararlar, imzalar veya ticari işlerinizde dikkatli olmanızı öneririm. Yarım kalmış işlerinizi düzenleme veya tamamlama fırsatı elde edebilirsiniz. Hafta sonunda partneriniz, ortağınız veya yakın arkadaşlarınızla zaman geçirebilir ve beraber seyahat edebilirsiniz. Haftanız şahane geçsin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi, haftaya ev, aile ve gayrimenkul konularıyla başlayabilirsiniz. Finansal konularda ve sağlıkla ilgili alanlarda ilahi koruma sizi destekleyebilir. Ancak partneriniz veya ortağınızla bazı çatışmalar yaşayabilirsiniz. Hafta ortasında, aşk, tatil, çocuklar veya hobilerinizle ilgili şanslı gelişmeler yaşanabilir. Merkür Retro etkisiyle 26 Nisan’a kadar, partnerinizle veya ortaklığınızla ilgili konularda geçmiş olaylar veya konularla karşı karşıya gelebilirsiniz. Yeni anlaşmalar yerine yarım kalmış konuları tamamlamanızı öneririm. Hafta sonunda, çalışma hayatı, sağlık ve günlük uğraşlarınız ön plana çıkabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz önemlidir. Haftanız şahane geçsin.

AKREP BURCU 

Sevgili Akrep, haftaya yakın çevreniz, eğitim, seyahat veya kardeşlerinizle ilgilenerek başlayabilirsiniz. Çalışma hayatınızda iletişim sorunları yaşanabilir. Ancak aşk, tatil ve çocuklar konusunda şanslı olabilirsiniz. Hafta ortasında, ev, aile ve gayrimenkul konularında ani gelişmeler yaşanabilir. Partneriniz veya ortağınızla uzlaşmakta zorlanabilirsiniz. Merkür Retro etkisiyle 26 Nisan’a kadar, çalışma hayatınızda, sağlıkta ve yanınızda çalışanlarla iletişimde sorunlar yaşanabilir. Yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilir ve sağlıklı bir yaşam için hayatınızı düzenleyebilirsiniz. Hafta sonunda, aşk, tatil, çocuklar veya hobilerinizle ilgili şanslı ve güzel gelişmeler yaşanabilir. Haftanız şahane geçsin.

YAY BURCU

Sevgili Yay, haftaya para ve kazançlarınıza odaklanarak başlayabilirsiniz, ancak aşk, tatil, çocuklar veya hobileriniz nedeniyle harcamalarınız artabilir. Ev, aile ve toprak konularında yatırım yapma veya gelir elde etme fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Hafta ortasında, yakın çevreniz, eğitim, seyahat ve kardeşlerle ilgilenme şansınız olabilir, ve aşkla ilgili kadersel gelişmeler yaşanabilir. Merkür Retro etkisiyle 26 Nisan’a kadar, aşk, tatil, çocuklar ve hobilerinizle ilgili geçmiş konu ve kişilerle tekrar karşılaşabilirsiniz. Yarım kalmış konuları tamamlayabilirsiniz. Merkür Retro size kısmen iyi gelebilir ancak yepyeni gelişmeler için 26 Nisan ve sonrasını beklemenizi tavsiye ederim. Hafta sonunda, ev, aile ve gayrimenkul konuları ön plana çıkabilir. Bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz ancak sorumluluklarınızı öne çıkarırsanız kalıcı gelişmeler yaşanabilir. Haftanız şahane geçsin.

OĞLAK BURCU 

Sevgili Oğlak, haftaya enerjik ve atak bir başlangıç yapabilirsiniz. Çevrenizle ve iş hayatınızda iletişiminizde rahat olabilirsiniz, ancak ev ve aile konularında bazı sorunlar yaşanabilir. Kardeşlerle, eğitimle ve seyahatlerle ilgili şanslı olabilirsiniz. Aşk konusunda da olumlu gelişmeler yaşanabilir. Hafta ortasında, para ve kazançlarınız ön plana çıkabilir, ancak harcamalarınıza dikkat etmek önemlidir. Ev ve aile konularıyla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Merkür Retro etkisiyle 26 Nisan’a kadar, ev, aile ve gayrimenkul konularında geçmişte kalan veya yarım kalmış konuları tamamlayabilirsiniz. Ancak yeni bir ev, alım-satım, sözleşme veya anlaşmalarda sorunlar çıkabilir. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Hafta sonunda, yakın çevre, seyahat, eğitim, kardeşlerinizle veya aşk hayatınızla ilgili konularda güzel ve kalıcı gelişmeler yaşanabilir. Haftanız şahane geçsin.

KOVA BURCU 

Sevgili Kova, haftaya hastane ve sağlık konularıyla başlayabilirsiniz, ancak maddi konularda kalıcı güzel gelişmeler yaşanabilir. Eğitim veya iletişimde bazı aksiliklere dikkat etmelisiniz. Hafta ortasında, kendinizi rahat ifade edebilirsiniz. Kişisel bakım ve gelişim konularına odaklanabilirsiniz. Ayrıca seyahat ve eğitim alanlarında şanslı olabilirsiniz, ancak ev ve aile konularında ani gelişmeler yaşanabilir. Merkür Retro etkisiyle 26 Nisan’a kadar, eğitim, iletişim ve sözleşmelerde aksilikler yaşanabilir. Bu dönemde yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yepyeni konularda sorunlarla karşılaşmanız olasıdır. Hafta sonunda, para ve kazançlarınıza odaklanabilirsiniz. Ev, toprak ve araba gibi konularda kazançlı çıkabilirsiniz. Haftanız şahane geçsin.

BALIK BURCU 

Sevgili Balık, haftaya sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz, ancak harcamalarınız artabilir. Hafta ortasında, hastane, sağlık veya manevi konularla ilgilenebilirsiniz. Duygularınızı çevrenize yansıtmakta zorlanabilirsiniz. Seyahat ve eğitim konularında güzel gelişmeler yaşanabilir. Merkür Retro etkisiyle 26 Nisan’a kadar, para ve kazançlarla ilgili dikkatli olmanız gerekebilir. Yeni işlerde ve sözleşmelerde dikkatli olmanız gerekebilir. Maddi gelirinizle ilgili yarım kalmış konuları tamamlayabilirsiniz. Hafta sonunda, kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Kişisel bakımınıza önem verebilir ve aşk konusunda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Haftanız şahane geçsin.

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER