İlişki atölyesi

İlişki atölyesi

Çiftlere ve Sevgililer Günü’ne özel ilişki atölyesinde neler var?

PSYCASE Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık çiftlere ve Sevgililer Günü’ne özel ilişki atölyesi hazırladı. İletişimi sağlıklı hale getirip daha da güçlendirmek ve mutlu ilişki becerileri kazandırmak için çiftlerin hem eğlenip hem de bilgileneceği 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel ilişki atölyesinde çiftleri eğlenceli bir deneyim bekliyor.
Yarım günlük atölyede çiftler uzmanlar eşliğinde ilişkilerin dinamiklerini konuşurken aynı zamanda etkili iletişim tekniklerini öğrenerek tartışmaları yapıcı bir şekilde sonuçlandırmayı, beden dilini nasıl kullanmaları gerektiğini, ilişkiye doğru bir şekilde yön vermeyi, eğlenceli oyunlarla partnerlerini tanımayı partnerleriyle eğlenceli zaman geçirerek ve farklı bir deneyim yaşayarak öğrenecekler.
Tarih: 14 Şubat Cumartesi
Saat: 10:00 – 15:00
EĞİTİM YERİ: PSYCASE EĞİTİM VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK              Adres: Cihannüma Mahallesi Mehmet Ali Bey Sokak No:10 Daİre:5 Beşiktaş/İSTANBUL    
Tel: 0212 236 2273
Eğitim Ücreti: 300 (2 kişilik)

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.