Burcu Biricik: Ben Nalan'ı değil, Nalan beni oynuyor

Burcu Biricik, 'Camdaki Kız' dizisinde canlandırdığı Nalan karakterinin kendi üzerinde ve hayatında bıraktığı etkileri anlattı.

Burcu Biricik: Ben Nalan'ı değil, Nalan beni oynuyor

Meriç Aral ve Efe Tunçer'in Youtube'da yayınlanan Teras Noir programına konuk olan Burcu Biricik, oynadığı Nalan karakteri hakkında konuştu. Yetenekli oyuncu, "Psikolojik yükü ağır altından kalkması zor olan rollerde gördük bu sen de bir etki bıraktı mı?" sorusuna şöyle cevap verdi:

Normalde çok etkisinde kalmadığını düşünüyordum ama son gelen roller içinde kalmam gereken rollerdi. 'Fatma' karakterinde daha sakin tutabildim rolümü. Fakat bu kadar üst üste çok fazla derinliği olan roller oynamak ister istemez yordu tabii. "Beyin girdiğimiz rollerin oyun olduğunu bilmiyor ne sinyal verirsen onu algılıyor o yüzden bu sene galiba kaldıramadığını düşündüm".  Ağır geldiği zamanlar oldu. ‘Camdaki Kız’ da mesela çok zor bir iş ama kafayı kırmaya başlayınca eğlenmeye başlıyorsun. Şaka bir yana, şunu söyleyebilirim ki; neredeyse 13 saat o karakter olarak yaşıyorsun, onunla yatıp onunla kalkıyorsun. Ben de artık diyorum ki; galiba ben Nalan’ı oynamıyorum, Nalan beni oynuyor.”

Etiketler: #Burcu Biricik