Cem Özer: 4 evliliğim de büyük hataymış

Pembe Masa’nın bu haftaki konuğu Sevgililer Günü nedeniyle Cem Özer ve eşi Pınar Dura Özer oldu. Cem Özer, programda özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.


1 / 4
Cem Özer: 4 evliliğim de büyük hataymış - Resim : 1

 Cem Özer, katıldığı programda yaptığı 5 evlilikle ilgili açıklamalar yaptı.

2 / 4
Cem Özer: 4 evliliğim de büyük hataymış - Resim : 2

'EN BÜYÜK BAŞARIM BOŞANMAK'

Özer, “En büyük başarım boşanmak, ben 2 çocuğumun anneleri ile aynı ev içerisinde eş olamadım ama boşanınca, çok iyi arkadaş olduk. Çocuklarım da bu yüzden çok mutlu” dedi.

3 / 4
Cem Özer: 4 evliliğim de büyük hataymış - Resim : 3

"PINAR'DAN ÖNCESİ HATA" 

Özer, "Pınar benim 5'inci eşim ve ondan önceki tüm evliliklerim büyük bir hataymış. Pınar ile birbirimize halen aşığız. Pınar, Nurgül, ben ve Nejat bir arada oturabiliyoruz. Pınar beni tavladı ve şu an onunla çok mutluyum" açıklamasını yaptı.

4 / 4
Cem Özer: 4 evliliğim de büyük hataymış - Resim : 4

5 EVLİLİK YAPTI

Cem Özer, 1984'te Sebla Pekcan ile evlendi. 1989'da boşanan çiftin Cemre Özer adında bir çocukları oldu. Cem Özer ikinci evliliğini 1989'da oyuncu Selin Dilmen'le yaptı. Bu evlilik 1991'de sona erdi. Özer, 1994'te Esin Maraşlıoğlu'yla ikinci kez nikah masasına oturdu ve bu evlilik 1999'a kadar sürdü. Cem Özer üçüncü evliliğini 2004–2010 yılları arasında oyuncu Nurgül Yeşilçay ile yaptı. Çiftin bu evlilikten Osman Nejat Özer adında çocukları oldu. Özer, 2017'den beri Pınar Dura ile birlikte.