Dilan Çiçek Deniz'den estetik itirafı: Paşa gönlüm o an öyle bir şey istedi ama konu çok büyüdü

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, geçtiğimiz günlerde Ceyda Düvenci'nin sunumuyla NTV ekranlarında yer alan Bambaşka Sohbetler programına konuk oldu. Röportajı sırasında aldığı eleştirilerden bahseden ünlü oyuncu, ayrıca hakkında yapılan estetik haberlerine dikkat çekti.


1 / 9
Dilan Çiçek Deniz'den estetik itirafı: Paşa gönlüm o an öyle bir şey istedi ama konu çok büyüdü - Resim : 1

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, Ceyda Düvenci'nin sunduğu Bambaşka Sohbetler programına konuk oldu. Deniz yaptırdığı estetik müdahale hakkında da konuştu.

2 / 9
Dilan Çiçek Deniz'den estetik itirafı: Paşa gönlüm o an öyle bir şey istedi ama konu çok büyüdü - Resim : 2

Yüzündeki değişimle gündem olan oyuncuya aldığı yorumlar hakkında ne düşündüğü soran Ceyda Düvenci "Nasıl bir tavrın var orada? Ne yaptın da dimdik durabildin?" dedi. 

3 / 9
Dilan Çiçek Deniz'den estetik itirafı: Paşa gönlüm o an öyle bir şey istedi ama konu çok büyüdü - Resim : 3

"İNANILMAZ ZOR BİR SÜREÇTİ"

Deniz "Benim için inanılmaz zor bir süreçti. 2023 hayatımın en zor senelerinden biri bile olabilir" dedi.

4 / 9
Dilan Çiçek Deniz'den estetik itirafı: Paşa gönlüm o an öyle bir şey istedi ama konu çok büyüdü - Resim : 4

"PAŞA GÖNLÜM O AN ÖYLE BİR ŞEY İSTEDİ"

Düvenci "Estetik bir müdahale yaptırdın. Her şey burada başladı" dedi. Oyuncu "Aslında çok öyle bir şey yaptırdığımı düşünmeden bir şeye giriştim ve doktorumla da inanılmaz bir iletişim problemimiz oldu. Tabii benim de daha çok araştırıp soruşturmam gerekiyordu. Sonra vücudum inanılmaz tepki gösterdi. Çünkü omuz ameliyatını yeni olmuştum. Üstüne ani bir kararla böyle bir şeye karar verdim. Orada da şöyle bir şey oldu. Paşa gönlüm o an öyle bir şey istedi. Denemek istedim zaten yaptırdığım şey geçici olduğu için o konuda çok rahattım" dedi.