Gönül Yazar'dan üzücü haber! Hastaneye kaldırıldı

'Taşbebek' lakaplı ünlü sanatçı Gönül Yazar'dan üzücü haber geldi. Ayağına pıhtı attığı öğrenilen sanatçı, hastaneye kaldırıldı.


1 / 6
Gönül Yazar'dan üzücü haber! Hastaneye kaldırıldı - Resim : 1

Gönül Yazar'ın bacağına pıhtı attığı öğrenildi. Usta sanatçıdan gelen kötü haberi ses sanatçısı ve magazin yazarı Onur Akay duyurdu. 

2 / 6
Gönül Yazar'dan üzücü haber! Hastaneye kaldırıldı - Resim : 2

Dün bir buçuk saat telefonda Gönül Yazar'la konuştuğunu söyleyen Akay, efsane sanatçılardan Gönül Yazar'ın bacağına pıhtı atması sebebi ile hastaneye kaldırıldığını ifade etti.


3 / 6
Gönül Yazar'dan üzücü haber! Hastaneye kaldırıldı - Resim : 3

Onur Akay, "Bacağına pıhtı atması sonucu yedi gündür hastanede yatarak tedavi olan Gönül Yazar, şimdilerde biraz sıkıntılı günler geçiriyor. Doktorları, bacağındaki leblebi büyüklüğündeki o pıhtıyı tamamen eritmeye çalışıyor..."

4 / 6
Gönül Yazar'dan üzücü haber! Hastaneye kaldırıldı - Resim : 4

"Dün gece yaklaşık bir buçuk saat telefonda konuştuğum değerli sanatçımız Gönül Yazar, bir bacağının beş bacak gibi şiştiğini, önce geçer diye belli bir süre doktora gitmediğini ama bacağı şişmeye devam edince ve bacağına ellediğinde beton gibi sert olduğunu da görünce, korkarak hemen hastaneye gittiğini ve ölümden döndüğünü anlattı..."