Gupse Özay ve eşi Barış Arduç galaya katıldı! Eşine aşk dolu bakışları gündem oldu

Gupse Özay ve eşi Barış Arduç dün akşam bir filmin galasına katıldı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan ve kameralar önünde şakalaşan ünlü çift yayınlanan görüntüler üzerine büyük beğeni aldı. Barış Arduç'un Gupse Özay'a olan bakışları ise sevenlerinin gözünden kaçmadı.


1 / 8
Gupse Özay ve eşi Barış Arduç galaya katıldı! Eşine aşk dolu bakışları gündem oldu - Resim : 1

'Deliha' film setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen Gupse Özay ve Barış Arduç çifti, Temmuz 2020 tarihinde Çeşme'de nikah masasına oturdu.

2 / 8
Gupse Özay ve eşi Barış Arduç galaya katıldı! Eşine aşk dolu bakışları gündem oldu - Resim : 2

Mutlu evlilikleri olan oyuncu çift, mutlu evliliklerini Jan Asya adındaki kızlarıyla taçlandırdı. Doğallığı ve sempatik yaklaşımıyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Gupse Özay, geçtiğimiz günlerde oldukça ilgi gören yeni filmi Lohusa ile büyük beğeni toplamıştı.


3 / 8
Gupse Özay ve eşi Barış Arduç galaya katıldı! Eşine aşk dolu bakışları gündem oldu - Resim : 3

Eşi Barış Arduç ile bu kez başka bir filmin galasına katılan Gupse Özay, filmin girişinde hakkında merak edilenleri yanıtladı.

4 / 8
Gupse Özay ve eşi Barış Arduç galaya katıldı! Eşine aşk dolu bakışları gündem oldu - Resim : 4

Soruları sırasında sosyal medyada yayılan gala görüntülerine dikkat çeken muhabirler üzerine Gupse Özay bu kez Lohusa filminin galasına atıfta bulunarak Barış Arduç'a "Öv beni hayatım" dedi.