Hande Yener'in acı günü: Dünyamı kaybettim

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden biri olan Hande Yener'in annesi Yıldız Özyener, yaşama veda etti. Hande Yener, acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu.


1 / 4
Hande Yener'in acı günü: Dünyamı kaybettim - Resim : 1

Hande Yener, annesi Yıldız Özyener'in acısıyla sarsıldı. Özyener; dün sabah, 82 yaşında hayatını kaybetti.

2 / 4
Hande Yener'in acı günü: Dünyamı kaybettim - Resim : 2

Acı haberi sosyal medya hesabından yayımladığı bir mesajla duyuran Hande Yener; "Dünyamı kaybettim. Anneciğimi toprağa verdim. Öyle çok çabaladık ki iyileşmesi için ama bu kez maalesef olmadı. Arayıp soran baş sağlığı dileyen herkese teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.


3 / 4
Hande Yener'in acı günü: Dünyamı kaybettim - Resim : 3

Demet Akalın da arkadaşı Hande Yener'e destek oldu. Yener'in acısını paylaşan Akalın, yayımladığı mesajda "Ruhu şad olsun. Merhametli bir kız evlat yetiştirdin. Güzel yürekli Hande'm başınız sağ olsun. Nur içinde yat Yıldız anne" ifadelerine yer verdi.

4 / 4
Hande Yener'in acı günü: Dünyamı kaybettim - Resim : 4

Yıldız Özyener, 2015'te beyin kanaması geçirerek hastanede tedavi altına alınmıştı. Hande Yener, o dönem annesinin sağlık durumuyla ilgili olarak; "Annem kalp hastası. Bu nedenle bazı ilaçların içmiyor. Kanı sulandıran bir ilacı var, onu kullanmadığı zaman kanı iyi sulanmayınca bu sonuç çıkmış. Başka bir hastaneye nakli yapılacak. Tam olarak iyileşmiş değil, felç olma riski taşıyan bir hastalık o yüzden şimdiden bazı önlemlerin alınması lazım" demişti.