İlayda Alişan: Oğulcan yer yer romantik

Oğulcan Engin ile İlayda Alişan'ın aşkı doludizgin devam ediyor. Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan ikili önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı ve muhabirleri sorularını yanıtladı.


1 / 6
İlayda Alişan: Oğulcan yer yer romantik - Resim : 1

Ünlü sanatçı Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin, bir süredir Ateş Kuşları dizisinde rol alan ünlü oyuncu İlayda Alişan'la ilişki yaşıyor. 

2 / 6
İlayda Alişan: Oğulcan yer yer romantik - Resim : 2

Bayram tatilini birlikte geçiren ünlü çift, İtalya'yı tercih etmişti. Como Gölü'ne giden çiftin paylaşımları da beğeni toplamıştı. 


3 / 6
İlayda Alişan: Oğulcan yer yer romantik - Resim : 3

Bir süredir birlikte olan İlayda Alişan ile Oğulcan Engin, Bebek'te görüntülendi. Gazetecilerle konuşan çiftten Engin, "İlayda Hanım çok çalışıyor. Görüşememekten şikayetçi oluyor musunuz?" sorusuna, "Hiç şikayetçi değilim. İlayda dengeyi iyi ayarlıyor. Ona yardımcı olmaya çalışıyorum. İki defa set ziyaretine gittim. Çok iyi ağırladılar beni" yanıtını verdi.

4 / 6
İlayda Alişan: Oğulcan yer yer romantik - Resim : 4

Engin, "Sevgilinizin oyuncu olmasının avantajı ya da dezavantajı var mı?" sorusuna da şöyle karşılık verdi: "Oyuncu, avukat vs. gibi bakmıyorum olaya. Duygusal anlamda, güzel bakıyorum." Geçtiğimiz günlerde Engin'le Milano'ya giden Alişan ise, "Sık sık yurt dışına gidiyoruz. Çok uzun kalamıyoruz set olduğu için. Güzel geçiyor" dedi. Alişan, sevgilisinin romantik biri olduğunu da sözlerine ekledi.