Nazan Kesal'e sözleri nedeniyle eleştirilen Ceyda Düvenci'den yanıt geldi

Geçtiğimiz gün 'Bambaşka Sohbetler' programında Ceyda Düvenci'nin Nazan Kesal'e söylediği bazı sözler tepki çekmişti. Ünlü sunucu konuyla ilgili yeni bir açıklamada bulundu.


1 / 4
Nazan Kesal'e sözleri nedeniyle eleştirilen Ceyda Düvenci'den yanıt geldi - Resim : 1

Geçtiğimiz hafta Ceyda Düvenci'nin sunduğu 'Bambaşka Sohbetler' programının konuğu usta oyuncu Nazan Kesal'di. 

2 / 4
Nazan Kesal'e sözleri nedeniyle eleştirilen Ceyda Düvenci'den yanıt geldi - Resim : 2

Programına konuk aldığı Nazan Kesal'a "Umarım bu dizide kalır ve kapı kapı gezmek zorunda kalmazsın" dediği için linç edilen Ceyda Düvenci sessizliğini bozdu. 


3 / 4
Nazan Kesal'e sözleri nedeniyle eleştirilen Ceyda Düvenci'den yanıt geldi - Resim : 3

Instagram hesabından yazılı bir açıklama yayınlayan Ceyda Düvenci, şu ifadeleri kullandı:

''DAHA FAZLA SESSİZ KALAMADIM''

"Yoğunluğumdan ötürü programından yapılan ara montajla hakkımda yazılan asılsız yorumları görmemişim. Gördüğümde okuduklarıma inanamadım. Ama programın tamamını izleyemeyen, gerçekten mesleği magazin olmayan, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup gaza gelenlerin yarattığı bu harekete daha fazla sessiz kalamadım. Kınadığınız kelimeler benim değil, sosyal medyada Nazan'a yapılan sınır aşan yorumlara aitti. Bunu kınamak için güldük aslında ama programı izlememiş olanlar boş atıp dolu tutmaya çalışmış. Bu açıklamayı sadece durumun fazlasıyla sınır ihlali içermiş olmasından ve kadının kadına yaptığı zorbalıklardan biri gibi gösterilmeye çalışılmasından duyduğum isyanım sebebiyle yapıyorum."

4 / 4
Nazan Kesal'e sözleri nedeniyle eleştirilen Ceyda Düvenci'den yanıt geldi - Resim : 4

''CANIM NAZAN KESAL ÇOK KIYMETLİDİR''

"Canım Nazan Kesal çok kıymetlidir, ustamdır. Zaten o da sağ olsun haberi benden önce görüp tüm zarafeti ile hemen paylaşmış. Olayları saptırmakta üstüne olmadığına emin olduğum birtakım mecraları ve insanları asılsız yorum hakaret ve haberlerinden ötürü insanlıklarıyla baş başa bırakıyorum. İzin verin biz işimizi yapalım. Ama siz de işinizi ve yorumlarınızı araştırarak, okuyarak belli bir vizyonda, sınır ihlal etmeden, saygı çerçevesinde yapmaya gayret gösterin. Linç etmek kolay, okuyup araştırmak, bilgi sahibi olmak zor... Siz zoru seçin. Canım Nazan'ın da dediği gibi 'Hayat kısa kuşlar uçuyor'. Nazan Kesal candır..."

''CEYDA CANDIR''

Ceyda Düvenci'nin açıklamasından önce bir paylaşım yapan Nazan Kesal da "Hayat kısa, kuşlar uçuyor. Kimse bana saygısızlık yapmadı. Linç kötüdür. Daima iyilikle kalın. Ceyda'da candır" ifadelerini kullandı.