Nilüfer, Kayahan'ı vefatının 9. yılında andı: Şarkıları sonsuza dek yaşayacak

Şarkıcı Kayahan, 2015'te hayata veda eden vefat etmişti. Nilüfer ve Kayahan'ın kızı Beste Açar, vefatının 9'uncu yılında merhum sanatçı için duygusal bir mesaj yayımladı.


1 / 4
Nilüfer, Kayahan'ı vefatının 9. yılında andı: Şarkıları sonsuza dek yaşayacak - Resim : 1

Türk müziğinin efsanevi figürlerinden biri olarak bilinen Kayahan Açar, solunum yetmezliği ve küçük hücreli akciğer kanseri nedeniyle, 3 Nisan 2015 tarihinde aramızdan ayrıldı.

2 / 4
Nilüfer, Kayahan'ı vefatının 9. yılında andı: Şarkıları sonsuza dek yaşayacak - Resim : 2

2015'te hayata veda eden Kayahan, vefatının 9'uncu yılında anılıyor.  Nilüfer ve Kayahan'ın kızı Beste Açar, merhum sanatçı için duygusal bir mesaj yayımladı


3 / 4
Nilüfer, Kayahan'ı vefatının 9. yılında andı: Şarkıları sonsuza dek yaşayacak - Resim : 3

Kahayan'ın yazdığı 'Geceler', 'Kar Taneleri' ve 'Esmer Günler' gibi şarkıları yorumlayan ve uzun yıllar birlikte çalıştığı Nilüfer, merhum sanatçının anısı için; "Onu tam 9 yıl önce bugün kaybettik. Ancak şarkıları sonsuza dek yaşayacak" ifadelerini kullandı.

4 / 4
Nilüfer, Kayahan'ı vefatının 9. yılında andı: Şarkıları sonsuza dek yaşayacak - Resim : 4

Kayahan'ın Nur Açar ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Beste Açar da babasına duyduğu özlemi şu sözlerle dile getirdi: Gidişinin 9'uncu yılı babacığımın... Her an kalbimde, aklımda, ruhumda, boğazımda düğümlenen kelimelerimde, gözlerimde saklı yaşlarımdasın. Yarın sarılamasam da dualarımla yine Kanlıca'dayım.