Tuba Ünsal eski kiracısı Pucca'yı anlattı: 'Evimi mahvetti' demek az kalır

Pucca'nın kirasını ödemediğini iddia eden ev sahibi Jale Tuncer'e destek veren Ünsal, "Pucca/Pınar yıllarca benim de kiracımdı. Yaşadığı tüm travmaların cezasını eve kesti. 'Evimi mahvetti' demek az kalır." açıklamasında bulundu.


1 / 6
Tuba Ünsal eski kiracısı Pucca'yı anlattı: 'Evimi mahvetti' demek az kalır - Resim : 1

'Pucca' ismiyle tanınan Selen Pınar Işık ev sahibi Jale Tuncer ile mahkemelik oldu.  İki buçuk yıldır 'Pucca'nın evinde kiracı olarak oturduğunu söyleyen Jale Tuncer, "İyilikten maraz doğdu" diyerek 'Pucca'nın, ilk bir yıl kirayı eksik veya geç yatırdığını, 16 aydır da kira ödemediğini ve eve zarar verdiğini iddia etti.

2 / 6
Tuba Ünsal eski kiracısı Pucca'yı anlattı: 'Evimi mahvetti' demek az kalır - Resim : 2

Dava açtığını ve 12 aydır mahkeme sürecinin devam ettiğini de ifade eden ev sahibi, evin Nişantaşı'nda 3+1 olduğunu ve kiranın 2023'te 10.500 olduğunu sözlerine ekledi.


3 / 6
Tuba Ünsal eski kiracısı Pucca'yı anlattı: 'Evimi mahvetti' demek az kalır - Resim : 3

"ZOR DURUMDAN GEÇİYORUZ"

'Pucca' ise kirasını ödemekte zorlandığını belirterek şu ifadeleri kullandı:

"1,5 yıldır ekonomik olarak ben değil, ülke olarak zor durumdan geçiyoruz. Hem ev sahipleri hem de kiracılar mağdur. Evet ben de kiramı ödemekte zorluk yaşıyorum milyonlarca insan gibi. Yaşadığım zorlu süreçleri beni takip edenler zaten biliyorlar. Oğlumun başına gelen talihsiz kaza üzerinden kendi yaşadığım ekonomik zorlukların arkasına sığınmak istemiyorum ama zor günlerdi. Tek başıma bunların altından kalkmaya çalışıyorum tökezlesem bile. Süreç mahkemeye taşındığı vakit tek olmadığımı, milyonların aynı sorunları yaşadığını gördüm."

4 / 6
Tuba Ünsal eski kiracısı Pucca'yı anlattı: 'Evimi mahvetti' demek az kalır - Resim : 4

"EVİ BOŞALTIYORUZ, MAHKEME DEVAM EDİYOR"

"Zaten evi boşaltma sürecinde olduğum ve davanın devam ettiği yasal süreçte neden magazin sayfalarında olduğumu anlamış değilim. Haber kanallarının röportaj taleplerini kabul etmiyorum. Oğlum 6 yaşındaki ve zaten yeterince zor günler geçirdik daha fazla psikolojimizin bozulmasına izin vermeyeceğim. Mahkeme sürecimiz devam ediyor. Sizi meşgul ettiğim için kendi adıma özür dilerim."