Alina Boz çocukluk fotoğrafını paylaştı: "Bakışları değişmemiş"

Instagram'da en çok ilgi çeken fotoğraflar arasında ünlülerin çocukluk fotoğrafları da var. Bazı ünlüler çok değişmiş, bazıları ise eski hallerinde çok benziyor... İşte ünlüler ve çocukluk fotoğrafları...


1 / 18

Ünlü isimlerin çocukluk hallerini merak mı ediyorsunuz? İşte ünlülerin çocukluk halleri... Bazı isimler hiç değişmemiş bazıları ise bugünkü görünümlerine pek benzemiyor... Gelin birlikte ünlü isimlerin geçmişlerine doğru bir yolculuğa çıkalım.

2 / 18

Daha önce çocukluk yıllarında çekilen fotoğrafını yayınlayan Alina Boz, bu kez aynı pozu verdi. İki kareyi de Instagram'dan paylaşan ünlü oyuncuya takipçilerinden "Bakışları hiç değişmemiş!" yorumları geldi.

Son olarak "Maraşlı" adlı dizide yer alan Alina Boz, "Bandırma Füze Kulübü" ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

3 / 18

Uzun yıllardır ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Müge Anlı Instagram hesabından günlük hayatı ve programına ilişkin fotoğrafları paylaşıyor. Anlı, çocukluk fotoğrafını paylaşmış ve yanına "Annem akşam saçlarımı görünce, hemen bu çocukluk fotoğrafımı ortaya çıkardı 😊" notunu düşmüştü.

4 / 18

Serenay Sarıkaya, 9,2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından çocukluk fotoğrafını paylaşmış,  "Hiyaaaa. Küçük ben..." notunu düşmüştü. Serenay Sarıkaya'nın 250 binden fazla beğeni alan gönderisi sosyal medyada çok konuşuldu.