Yılbaşı gecesi için saç modelleri: Yılbaşı için 20 pratik, farklı saç modeli önerisi

2022’yi enerjik karşılamak için yeni yıl gecesi çok iyi bir fırsat. Bolca eğleneceğiniz bu gece için hazırlıklarınızı tamamladınız mı? Elbisenize karar verdiyseniz saç modeli için doğru yerdesiniz. Sizler için hazırladığımız pratik, farklı yılbaşı saç modellerine göz atabilirsiniz.


1 / 21

2022 yılına kısa bir zaman kala yılbaşı planları konuşulmaya, hazırlıklar yapılmaya başlandı. Yılbaşına nerede ve nasıl gireceğinizi planladıktan sonra bu özel gün için hazırlanmaya başlayabilirsiniz. İster ofis partisine katılın, ister dostlarla yapacağınız küçük bir davete ya da yılbaşı balosuna... Kıyafetiniz hazır ama saç modeliniz için kararsızsanız saç modeli önerilerimize mutlaka göz atmalısınız. İşte yılbaşı gecesi için pratik, farklı saç modelleri... (Bu yazının ardından, yılbaşı için makyaj önerilerikadınlar için yılbaşı hediye önerilerine ve erkekler için yılbaşı hediye önerilerine göz atabilirsiniz.)

2 / 21

Dalgalı saç modeli

Dalgalı saç en risksiz saç modellerinden biridir. Hemen herkese yakışan bu saç modelini ister ufak dalgalar isterseniz daha iri dalgalar halinde kullanabilirsiniz. Dalgalı bir saç modeliyle daha sade kıyafetler tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

3 / 21

Klasik topuz saç modeli

Hem kullanımı, hem de yapımı kolay olan klasik topuz yılbaşının da vazgeçilmezleri arasında. Topuzunuzu gösterişli bir aksesuarla ve dekolteli bir kıyafetle tamamlayabilirsiniz.

4 / 21

Dağınık topuz saç modeli

Topuzunuzu yüz şeklinize göre sıkı ya da dağınık şekilde tercih edebilirsiniz. Dağınık topuzunuza parlak taşlı, simli ya da parlak boncuklarla süslü bir saç tokası ya da taç benzeri aksesuar takmanız yılbaşı ruhunu canlandıracaktır.