"Kadınlar sizi nasıl tahrik ediyor?"

Bu soruyu erkeklere sorduk. İşte verdikleri cevaplar...
"Gözler sadece kalbin değil, iç dünyanın da aynası. Bir kadının beni arzulayıp arzulamadığını bakışlarından anlayabilirim. Gözleriyle konuşan bir kadın cinsel dürtülerimi de harekete geçirir."
Hasan Akın, 27 yaşında/İngilizce Öğretmeni

"Herkes seksi birçok durum sayacaktır, ama benim için önemli olan zeka. Bir kadın zekasını kullanarak beni ömür boyu tahrik edebilir!"
Cem Akat, 29 yaşında/İşletmeci

"Her zaman olmamak kaydıyla, çocuksu tavırlar ve masum bir bakış o kadına kilitlenip kalmamı sağlayabilir. Tek yapması gereken ciddi tavırlarına arada bir yumuşaklık katması."
Atilla Görmüş, 32 yaşında/İnternet Uzmanı

"Bembeyaz bir tenden hoşlanmıyorum. Bronzlaşmış bir kadın, askılı beyaz bluz giydiğinde gözlerimi onun üzerinden alamıyorum. Aman dikkat! Bahsettiğim bronzluk Eda Taşpınar bronzluğu değil."
Ahmet Cankat, 21 yaşında/Öğrenci

"Döpiyes giyen kadınlar yıllardır göz hapsimde. Onlara başka duygularla baktığımı itiraf ediyorum..."
Zeki Demirci, 35 yaşında/Mühendis

"Esmerlere haksızlık olacak ama sarışın kadınlar ne yaparsa yapsınlar bence daha ilgi çekiciler. Her hareketleri insanı heyecanlandırmaya yetiyor!"
Melih Can, 34 yaşında/Gazeteci

"İnce siyah çoraplar favorim. Özellikle de arkasında ince siyah çizgi olanlar..."
Yakup Deniz, 20 yaşında/Öğrenci


"Sevgilim mutfakta yemek yaparken, üzerindeki önlükle o kadar seksi görünüyor ki ona sarılıp öpmeden duramıyorum!"
Doruk Efe, 34 yaşında/ Kurumsal İletişim Müdürü

"Siz erkek olmadığınıza göre, neden sürekli topuklu ayakkabıyla gezmeyesiniz ki? Bana göre erkekleri en çok tahrik eden şey topuklu ayakkabılar. Ama dolgu olanlar değil, sadece incecik topuklar..."
Necdet Ak, 39 yaşında/Mağaza Müdürü

"Bir kadın dudaklarına kırmızı ve bordo ruj sürdüğünde ona bakmayan ve öpmek istemeyen bir erkek var mıdır bilemiyorum!"
Suat Kara, 38 yaşında/Muhasebeci

"Bir kadına biraz yaklaştığımda parfüm kokusu alırsam bu beni etkiler. Özellikle de baharatlı kokular beni peşinden sürükleyebilir."
Sait Dereci, 25 yaşında/Akademisyen

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.