Özge Ulusoy ile çok özel

Özge Ulusoy denince akla tek bir şey gelmemesi normal. Çünkü o ‘on parmağında on marifet var’ denebilecek bir kadın. Moda, yazarlık, sunuculuk… Her dalda karşımıza çıkıyor. Ama hayatı ne kadar yoğun yaşıyor olursa olsun İstanbul’un tadını çıkartmaktan geri kalmıyor.
Dedim ya çok yönlüsünüz, her daldan bir şey çıkıveriyor. Bir de Codentry markanız var. Nasıl gidiyor markanın çalışmaları?
Codentry, Adil Işık ile işbirliğimiz sonucu ortaya çıkan bir marka ve şu an çok iyi gidiyor. Dünyada ve Türkiye’de yaygınlaşmaya başlayan bu tip birliktelikleri biz de uyguladık. Benim zaten uzun süredir aklımda olan bir projeydi. Fikrimi onlara söylediğimde çok sevindiler ve bu yola çıkmış olduk. İlk önce bir jean koleksiyonuyla başladık. Sonra kış koleksiyonumuz geldi. Arada birer kapsül spor ve plaj kıyafetleri koleksiyonu yaptık. Çok iyi bir tasarım ekibim var. Ben onlara neler istediğimi anlatıyorum, onlar uygulamaya geçiyorlar. Şimdi ise 2015 yaz koleksiyonu çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Moda adına başka projeler de var mı?
Yine Adil Işık ile yeni sürpriz projelerimiz olabilir fakat henüz düşünme aşamasındalar.

2015’ten beklentileriniz neler?
2014 çok ama çok zor bir yıldı. Büyük üzüntüler yaşadık, büyük kayıplar verdik. 2015 yılından ilk ve en büyük dileğim ülkemizin huzurlu ve daha sevgi dolu bir yıl geçirmesi. Daha sonra istediğim ve beklediğim şey ise tabii ki sağlık.