rüyada kurbağa görmek

Rüyada kurbağa görmek;

Genellikle rüya sahibinin çevresindekilere karşı iyi bir insan olduğunu ve bunun karşılığını alacağına işaret eder. Rüyada Kurbağa Görmek ayrıca uzun bir zamandır görmediğiniz bir yakınınızı göreceğin anlamına da gelir.

Rüyada kurbağa avlamak;

Güzel sonuçlanacak gelişmelere delalet eder. Rüya sahibi rüyasında kurbağa avlamış ise iş hayatında güzel gelişmeler olacak, maddi anlamda iyi kazanacak ve yükselecek manasını taşır.

Rüyada zıplayan kurbağa görmek;

Zıplayan kurbağa rüya sahibinin bir kişi tarafından takip edildiğine delalet eder.

Rüyada kurbağa öldürdüğünü görmek;

Kurbağa öldürmek rüya sahibinin düşmanının olduğuna fakat yakın bir zaman içerisinde bir düşmanından kurtularak, daha rahatlayacağına delalet eder.

Rüyada eve kurbağa girdiğini görmek;

Evi kurbağa bastığını görmek, rüya sahibinin evindeki kalabalıktan dolayı rahatsız olduğuna işaret eder. Evli çiftlerin evlerine çok fazla misafir gelmesinden dolayı eşlerden birinin bu durumdan rahatsızlık duyacağı anlamını taşır.

Rüyada kurbağa yediğini görmek;

Rüya sahibi için iyi olmayan bir rüyadır. Kişinin keyfinin kaçacağına, huzursuz olacağına delalet eder. Rüya sahibinin kendisine biraz çeki düzen vermesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada kurbağa sürüsü görmek;

Hiç güven vermeyen, kalabalık bir insan topluluğu ile tabir edilir. Etrafınızda birçok insan olduğunu fakat pek çoğunun dost olmadığını anlatır.

Rüyada derede kurbağa görmek;

Doğru yolda olduğunuza ve başarılı bir hayat süreceğinize delalet eder. Kişinin mutlu, huzurlu, iyi kazanan, işlerinde başarılı, ailesine saygılı bir kişi olduğu anlamına gelir.

Rüyada kurbağa yavrusu görmek;

Güzelliği, iyiliği temsil eder. Kurbağa yavrusu çevrenizdeki savunmasız, iyi niyetli ve masum bir kişi ile de tabir edilir. Aynı zamanda bu rüya hakkını sonuna kadar arayan bir kişiliğe sahip olduğunuzu da anlatır. Etrafınızda kurbağalar olduğunuzu görmek yakın çevrenizin çok güvenilir kişiler olduklarına ve onlar ile vakit geçirmekten dolayı keyif aldığınıza işaret eder.

Rüyada kurbağa işgali görmek;

Rüya sahibinin oturduğu yerin kurbağalar tarafından işgal edildiğini görmesi rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde üzüleceği ağır olaylar yaşayacağına ve sıkıntı çekeceğine delalet eder.

rüya tabiri arayın

a'dan z'ye rüya tabirleri