PAKET: Bazı güzelliklerle karşılaşacaksınız demektir.  Birine paket yollamak, işinizde ufak zararlara uğrayacağınızı belirtir.

PASTIRMA: Rüyada pastırma, sucuk ve salam gibi şeyler yemek, işlerde zorluğa ve bu nedenle işlerin ertelenmesine yorumlanır. Fakat rüyada bu şeyleri satın almak veya satmak, kısmet ve nimete yorumlanır. Bunlar para ve iş konusunda iyi haberler alınacağına işarettir.

PAPAĞAN: Rüyada papağan görmek bir erkek için güzel ve zeki bir kızla aşk yaşayacağı anlamındadır.

PİL: Bir insana aşık olacaksınız, ancak bu ilişki size mutluluk getirmeyecek demektir.

PANTER: Panteri öldürdüğünüzü gördüyseniz, bu büyük başarılar kazanacaksınız demektir. Rüyada panter görmek, güzel aşk yaşanacağına, ancak para krizi içine düşüleceğine yorumlanır. İş hayatında başarısızlığı belirtir.

PASAPORT: Rüyada pasaport almaya çalışmak, işlerinizde bazı sıkıntıların olacağına yorumlanır.

PAÇAVRA: Rüyada paçavra görmek, fakirleşmeye işarettir. Paçavra ticareti yapmaksa, tam tersine zenginliğe yorumlanır.

PAMUK: Bu rüyalar genellikle iyi sayılır. Rüyada tarlada beyaz pamuk görmek, rahata kavuşmak şeklinde yorumlanır. Bembeyaz bir pamuk tarlası görmek en büyük isteğine ulaşmak demektir. Pamuk kozası hayırlı ve bol paradır.Pamuk toplamak ise kendi emeği ile para kazanmak demektir.

PARK: Rüyada parkta dolaşmak çok eğlenceli bir tatile yorumlanır. Park kapılarının üzerine kapanıp içeride kalınması, rüyayı görenin bir arkadaşı için çok üzüleceğine ve onun için ağlayacağına yorumlanır. Parka girememek ise önemli bir fırsatı kaçıracağının habercisidir.

PAZAR: Rüyada pazarda olmak, insanlarla ilişkilerinizin gelişeceğine ve bu durumun işlerinizin de iyi gitmesine neden olacağına işarettir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.