OK: Rüyada ok görmek, bir hizmet için başka memleketlere gönderilen elçilere, mektuba, düşmana karşı kazanılacak kuvvete yorumlanır.

ODUN: Rüyada ateşe odun atmak, genç bir erkek için arkadaşının ihanetine, orta yaşta bir erkek için ise mevki sahibi olacağına yorumlanır. Evliler için para sıkıntısının neden olacağı kavgaya yorumlanır.

OLTA: Rüyasında olta gören kişi iş yaşamında büyük bir fırsat yakalayacak şeklinde yorumlanır.

OYUNCAK: Rüyada her hangi bir oyuncak satın almak, yardımsever bir kişi olduğunuza ve çevrenizdekileri mutlu etmeyi istediğinize yorumlanır. Oyuncakla oynamak iyiliklerinizin istismar edileceğini bildirir.

OKLAVA: Rüyada oklava görmek iyi , çalışkan, dürüst bir hizmetkara işaret eder. Oklavayla hamur açmak, emeğinizin ve çalışkanlığınızın karşılığını alacağınız anlamına gelir. Oklavanın kırıldığını görmek gören kimsenin birine darılması demektir.

OTOPSİ: Otopsi ile ilgili rüyalar, kuşkucu birisi olduğunuzu ya da kötü bir haber alacağınızı işaret eder.

ORKİDE: Hayatınızı değiştirecek çok güzel bir haber alacağınız anlamına gelir.

ORDU: Rüyada ordu görmek, bozgunluğun önlenmesine; orduda bulunmak düşmanlar tarafından yapılacak bir saldırıya yorumlanır. Rüyasında ordu gören kişi, aile içinde bazı sıkıntılar yaşayabilir. Sıkıntıları aşabilmek için desteğe ve güvene ihtiyacınız olduğu anlamına da gelir.

OJE: Rüyada oje görmek, süse aşırı derecede düşkünlüğe ve bu düşkünlüğün etrafındakilerce kötü karşılandığına işaret eder.

OFİS: Rüyasında ofis görmek sevgilinize göz koyan birilerinin olabileceğine işarettir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.