İLAN: Rüyada gazete, radyo, televizyon ilanı görmek, emeline kavuşmak ve yüklü miktarda para sahibi olmak anlamı taşır.

İRMİK: Ölüm haberi alınacağına yorumlanır.

İMPARATOR: Kişinin şanslı bir döneme girdiğine işaret eder.

İTFAİYE: Rüyada itfaiye görmek iyiye yorulur. İtfaiye aracının gelmesi önemli bir insandan yardım göreceğinize işaret eder.

İPEK BÖCEĞİ: Rüyada ipek böceği görmek güzel ve çalışkan birisiyle evlenmek anlamındadır. İpek böceğinin öldüğünü görmek, sıkıntılı ve acı bir dönem geçireceğinize işaret eder.

İTİRAF: Rüyada gizli bir şeyi itiraf etmek iyice incelemeden bir anlaşma yapmak demektir. Bazı kararlar verirken dikkatli olmalısınız anlamındadır.

İSTASYON: Rüyasında istasyon gören kimsenin planlarını bir süre daha ertelemesi gerekir; çünkü ortam uygun değil demektir.

İNCİ: İnci görmek mutluluğa, inci almak başkanlığa seçilmeye işarettir. İncileri tek tek ipe dizen kişi mutluluk gözyaşı dökebilir.

İHANET: İhanete uğramak, genç bir erkek için, aşk acısı ya da iş nedeniyle sıkıntı demektir. Orta yaşta biri için yakınlarından birinin ihanetini fark edeceğine işarettir. Genç kız için dertli ve üzüntülü olacağına aşkı ile kavga edeceğine yorumlanır.

İMTİHAN: İmtihan korkusu yeni bir iş girişimi olarak yorumlanır. İmtihanı başarmak, bir dertten kurtulmak, imtihanda başarısızlık, umulmadık iyi bir haber, imtihan etmek umulmadık kötü bir haber demektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.