YAZI: Rüyada yazı yazmak sahtekar bir kimsenin etrafınızda olduğuna ve size zarar verecek komplolar kurduğuna işaret eder.

YEMİN: Rüyada yemin ettiğini görmek, düşmanlarınızı alt edeceğinize yorumlanır.

YETİM: Rüyada yetim birini görmek, düşünmeden yaptığınız hareketler nedeniyle çevrenizdeki insanlara zarar vereceksiniz demektir.

YILDIZ: Rüyada yıldızlı gökyüzü gören kimsenin, mutlu olacağına, şansının iyi olacağına ve para sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır. Yıldız kayması ise, kötü haber almak demektir.

YOSUN: Rüyada yosun görmek, gereksiz işlerle uğraşarak, vaktinizi boşa harcadığınıza, daha önemli işlerle meşgul olmanız gerektiğine yorumlanır. Bu rüyayı bir genç kız görürse ilerde çok mutlu olacağına işarettir. Kadınlar görmüşse, uzun süredir görmediği bir arkadaşıyla karşılaşacağına yorumlanır.

YAKUT: Rüyada yakut görmek ferahlık, mutluluk, sağlık ve güzel yaşama yorumlanır. Kişinin kendisine yakut bir yüzük alması evlat sahibi olmasına yorumlanır.

YOLCULUK: Yolculuğa çıktığını görmek arsa alacağınıza işarettir. Deniz yolculuğuna çıkmak, muradınıza ereceğinizi bildirir.

YILAN BALIĞI: Rüyada yılan balığı görmek, etrafınızdaki kimselerin sizi kıskanacağına işaret eder.

YUMRUK: Daha önce size kötülüğü dokunan bir insandan intikamınızı alacağınıza işaret eder.

YATAKHANE: Etrafınızda işinizdeki başarıları kıskanan insanların bulunduğunu işaret eder.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.