ÖPMEK: Rüyada öpmek, istediklerinizi gerçekleştireceksiniz demektir. Karşı cinsten birisiyle öpüşmek aşk yaşamak anlamına gelir. Sevgilisini öpen kişi sevgilisinden haber alır. Rüyada tanımadığı kadını öpmek hemen verilen kararla evlenmek demektir. Değerli bir taşı öpen kişi maddi şeylere aşırı önem veriyor demektir.

ÖRGÜ ÖRMEK: Rüyada örgü örmek veya birisini örerken görmek, geleceği parlak bir arkadaşlık kuracağınıza yorumlanır.

ÖRS: İlerde çok zengin olacağınıza işaret eder.

ÖKSE OTU: Yeni insanlarla tanışacağınızı, yeni arkadaşlar edineceğinizi işaret eder.

ÖLÜM: Rüyada ölü görmek hayra yorulur. Ölmüş insanların rüya aleminde söyledikleri doğru olarak çıkar. İnsanın kendisini ya da başkasını rüyada ölmüş görmesi, onun ahlakının bozulmasına yorumlanır. Ölünün güldüğünü görmek vicdanınızın rahat olacağına işaret eder.

ÖKSÜZ: Rüyada öksüz görmek iş kurarak işsizlere iş imkanı sağlayacağınızı işaret eder. Sürekli maddi rahatlık içinde yaşayacağınıza yorumlanır. Bir yetimhaneyi ziyaret etmek, iyi arkadaşlarınızdan çok güzel haberler alacağınıza yorumlanır.

ÖĞRETMEN: Öğretmen rüyası gören kişinin çevresindeki arkadaş sandığı kişilere dikkat etmesi gerekir.

ÖFKE: Birine öfke hissetmek yakın zamanda gelecek bir sıkıntının başarıyla atlatacağını belirtir. Başka insanların öfkelendiğini görmek, yaşamınızda dertli günlerin geleceğinin işaretidir.

ÖNLÜK: Rüyada önlük giymiş olmak, yakında yeni elbiseler alacağınıza yorumlanır. Rüyada bir önlüğü yamamak, yeni bir aşk macerası yaşayacağınıza işarettir.

ÖKSÜRMEK: Rüyada öksürmek, insanları başkalarına şikayet edeceksiniz demektir. Öksürürken balgam çıkarmak dertlerinizden kurtulacağınıza işarettir. Kuru kuru öksürmek içinizde sıkıntı olduğuna yorumlanır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.