GÜMÜŞ: Rüyada gümüş görmek çok iyidir. Gümüş huzur, mutluluk, güzel haber ve hayırlı kısmet olarak yorumlanır. Gümüş para güzel sözdür. Hasta birisi rüyasında gümüş görürse kısa sürede hastalığı iyi olur. Gümüş rüyası gören bekarsa iyi bir evlilik yapacağına yorumlanır.

GÖBEK: Kocaman şişman bir göbek; ciddi sağlık sorunlarına; güzel sağlıklı göbek iş yaşamındaki başarılara işarettir.

GEMİ: İçi aydınlık temiz bir gemi, iş yaşamında başarı demektir. Pis ve bakımsız gemi işlerin kötü olacağına işaret eder.

GÜNEŞ: Zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Güneşin batışını izlemek, bazı kararlar almadan önce iyice düşünmeniz gerektiğinin habercisidir.

GÖKKUŞAĞI: Mutluluğun ve başarının haberidir. Uğraştığınız her işte başarılı olacaksınız.

GÖĞÜS: Şekli düzgün göğüs şans demektir. Şekilsiz göğüsler, aşk yaşamınızda hayal kırıklıkları yaşayacaksınız anlamındadır.

GÖZLÜK: Etrafınızda bazı gerçek olmayan dostlarınız olduğunu bildirir.

GÜL: Rüyada gül iyiye yorulur. Güllerin rengine göre rüyaların anlamları değişir. Bahçesinde gül ağacı gören bir erkek mesleğinde başarılı olacak, kadın ise mutluluğu yakalayacaktır.

GÜVERCİN: Rüyada güvercin güzel bir haber demektir. Çiçeklerin arasına konan güvercin aşkla sevgiliyle ilgili haber geleceğini anlatır. Uçarak yaklaşan güvercin çok çabuk haber alacağınızı belirtir. <br />

GARAJ: Özel hayatta düzen demektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.