rüyada altın bilezik görmek

Rüyada altın bilezik görmek; rüya sahibinin bakımlı olduğunu gösterir. Bu kişi her daim güzel görünmek için kendisine özen gösterir, giydiği kıyafetleri dikkatli seçer. Rüyada Altın Bilezik Görmek kadının kendisine saygı ve sevgi duyması anlamına gelir.

Rüyada altın bilezik bulup takmak;

Kısmet anlamına gelir. Kişinin kısmetinin açılacağına yorulur. Özellikle rüya sahibi bekarsa kısmetinin artacağı ve istediği bir kişinin karşısına çıkacağına, hatta bu ilişkinin evliliğe kadar gideceğine işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin maddi anlamda kazanç elde edeceğine de işaret eder.

Rüyada altın bilezik kırılması;

Hayra yorulmaz. Kişinin bir hastalığa yakalanabileceğine ve bir süre tedavi göreceğine yorulur. Ayrıca rüyada altın bilezik kırıldığını görmek rüya sahibinin maddi anlamda bazı zorluklar çekeceğine de işaret eder.

Rüyada altın bilezik düşürmek;

Zorluklara işaret eder. Düşürüp bulamamanız sizin dikkatsizliğinizden dolayı ise emeğin boşa gitmesi şeklinde tabir edilir. Aynı zamanda çabuk geçecek bir hastalık olarak da yorumlanır.

Rüyada altın bilezik saklamak;

Kişinin sır tutabilen bir kimse olduğuna işaret eder. Ayrıca rüya sahibi birikimi olduğunu da anlatır.

Rüyada altın bilezik takmak nedir;

Güzel ve yeni görünen altın bilezik taktığını görmek kadın veya erkek için hayra yorulur. Rüya sahibinin birçok kişi tarafından sevilen bir kimse olduğuna işaret eder. Eşlerin birbirlerine daha da çok bağlanması ve sevmesi olarak da tabir edilir.

Rüyada kırık altın bilezik görmek ne demek;

Kısmeti kaçırmak olarak tabir edilir. Kısmetli olunduğu halde birtakım sorunlardan dolayı kısmetin kıl payı kaçırılmasına işaret eder. Kırık bilezik görmek iş konusunda zararlı bazı işler yapmaya, maddi anlamda zarara uğramaya yorulur.

Rüyada altın bilezik çaldığını görmek;

Rüya sahibinin işlerinin açılacağını ve büyük kazançlar elde edeceğini anlatır.

Rüyada altın çaldığını görmek;

Rüya sahibinin hayallerine kavuşacağına delalet eder. Kişi eğer sıkıntı içerisindeyse sıkıntılarından kurtulur. Tüm istediklerine kavuşur. Bu rüya kötü gibi düşünülse de aslında iyiye yorulur. Rüya sahibinin hayırlı ve sevinçli haberler alacağına işaret eder. Eğitim, iş, aile, aşk hayatında iyi kararlar vererek büyük başarılar ve mutluluklar elde edileceğine; maddi manevi huzura kavuşulacağına işaret eder.

rüya tabiri arayın

a'dan z'ye rüya tabirleri