rüyada tuvalet görmek

Rüyada tuvalet görmek ne demek, ne anlama geliyor? Berrin Türkoğlu, rüyada tuvalet görmeyi şöyle yorumluyor:

Rüyayı gören kişinin bir şeyi açıklama ihtiyacında olması ama şartların el vermemesi nedeniyle saklamak zorunda olduğuna, tuvalet kuyruğu varsa kişinin fazlaca fedakar olduğuna, başkalarının ihtiyaçlarını kendisinden önde tuttuğuna işarettir.

Rüyada tuvalet görmek bazen de yüksek rütbeli biriyle görüşeceğinize, herhangi bir
mahkeme sürecindeyseniz olumlu sonuçlanacağına, yaşayacağınız bir olaydan dolayı şaşkınlık yaşayacağınıza işarettir.

Ruhsal olarak bir sorun yaşayacağınıza ama kısa süreceğine sizi kaygılandıran
bazı durumlardan kurtulacağınıza işaret eder. Maddi açıdan bazı sıkıntılar yaşayacağınıza ve çevrenizden yardım alacağınıza, emek verdiğiniz bir işin olumlu
sonuçlanacağına işaret eder.

RÜYADA TUVALET GÖRMEK İLE İLGİLİ ALTERNATİF YORUMLAR

J.M. DeBord'un The Dream Interpretation Dictionary adlı kitabındaki alternatif yorumlar:

Rüyada tuvaletin yerini bulamamak;

Kendi ihtiyaçlarınızı, isteklerinizi karşılamadığınıza dair bir hissiniz varsa, muhtemelen sahip olacağınız tipik bir rüya bir tuvalet bulmaya çalıştığınız - ve başarısız olduğunuz - bir rüyadır. Wallace göre, "Tuvaletler, en temel ihtiyaçlarımızdan biridir, bu nedenle, yaşamda, kendi ihtiyaçlarınızı açıkça ifade etmenin zor olduğunu düşündüğünüz bir nokta var" dedi.

Rüyada tuvaletinizin olduğunu görmek;

Andersona göre, tuvaleti kullanma ihtiyacı duyma rüyası, "kelimenin tam anlamıyla hayatınızdan saçmalıkları çıkarmak istediğiniz anlamına gelebilir. Belki bir şeyi veyi bir kişiden kopmak istediğiniz anlamına gelir.

Rüyada çiş yapmak;

Tabii ki, aslında bir tuvalete ihtiyacınız olabilir ve bilinçaltınız sizi bu gerçeğe karşı su rüyalarıyla veya boş bir banyo aradığınızla uyarır.

rüya tabiri arayın

a'dan z'ye rüya tabirleri