Anneler günü için 8 hediye ve sürpriz fikri

Anneler gününe az kaldı. Pandemi aranıza mesafeler koysa da annenizi sevindirmek için bu 8 hediye ve sürpriz önerilerinden yararlanabilirsiniz.


1 / 8

Balon ya da çiçek buketi

Anneler günü sabahında balonlar ya da çiçek buketleriyle ona büyük bir sürpriz yapın. İnternet üzerinden sipariş verebilir, tam anneler günü sabahında ona ulaşmasını sağlayabilirsiniz. En önemlisi ise içtenlikle yazdığınız bir not eklemek.

2 / 8

Güzel bir kahvaltı

Kabul edelim ki sevgiyi göstermenin en güzel yollarından biri de kahvaltı hazırlamak. Eğer annenizle birlikte yaşıyorsanız, sabah herkesten evvel uyanıp güzel bir kahvaltı sofrası hazırlayabilirsiniz. Farklı evlerde yaşıyorsanız da sevdiği tatlıları, kahvaltılıkları ya da pastaları erkenden sipariş edebilir, görüntülü konuşma eşliğinde birlikte kahvaltı sofrasına oturabilirsiniz.

3 / 8

Özel hediye kutuları

Farklı bir hediye arayışındaysanız, gün içinde en çok kullandığı şeyler yerine gün içinde onu nelerin mutlu ettiğine odaklanın. Kimi anneler farklı çayları kimileri farklı kahveleri sever. Bu sene bir farklılık yapın, kullanışlı bir hediye almak yerine onu keyiflendirecek bir hediye seçin. Özel kahve, çay ya da kokulu mum setlerinden biri onu sevindirebilir.

4 / 8

Özel fotoğraf albümü

Sadece kendisi için hazırlanmış kişiselleştirilmiş bir fotoğraf albümüyle annenizin en sevdiği anılarının daima gözü önünde kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu işi yapmak için önemli olan şey yakalanmadan fotoğraflara ulaşmak. Ailenizdeki başka bir kişiden yardım alabilir, ya da anneniz başka bir işle meşgulken fotoğraflara siz ulaşabilirsiniz. Pandemi sürecinde farklı evlerde yaşıyor ve ziyaret edemiyorsanız ise telefon galerinizi karıştırma vakti. Annenizin fotoğraflarını basılı bir albüm haline getirip ona kargo ile ulaştırabilirsiniz.