Disney Plus ilk Türk içeriğini açıkladı: ‘Kaçış’! İşte Kaçış dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

14 Haziran’da Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney+, ilk Türk içeriğini açıkladı: ‘Kaçış’. İşte Kaçış dizisi konusu ve oyuncu kadrosu...

Disney Plus ilk Türk içeriğini açıkladı: ‘Kaçış’! İşte Kaçış dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

14 Haziran’da Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney Plus’ın ilk Türk içeriği resmen duyuruldu. Yapımcılığını O3 Medya ve Same Film’in üstlendiği, hikayesini Engin Akyürek’in kaleme aldığı senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı dram, aksiyon ve macera türündeki "Kaçış" dizisinin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın oturuyor. İşte Kaçış dizisi konusu ve oyuncu kadrosu...

 KAÇIŞ DİZİSİ KONUSU NEDİR? 

‘Kaçış’; savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin; araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor. Dizide sınır ötesine gizlice geçen grubun bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri heyecan dolu bir dille anlatılıyor. Araştırma ekibinin kurtulmak için vereceği zorlu mücadeleyi anlatırken Orta Doğu’da yaşanan insanlık dramına da farklı bir bakış açısı sunacak olan ‘Kaçış’ çok yakında sadece Disney+’ta yayınlanacak.

KAÇIŞ DİZİSİ OYUNCULARI

Dizide Engin Akyürek’in yanı sıra İrem Helvacıoğlu, Aziz Çapkurt, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen gibi birçok başarılı isim yer alıyor.

‘KAÇIŞ’TAN İLK KARELER YAYINLANDI

Merakla beklenen dizinin setinden ilk kareler yayınlandı. ‘Kaçış’ setinden paylaşılan ilk fotoğraflar, dizinin hikayesinin yanı sıra aksiyon dolu güçlü atmosferi ile de merak uyandırdı.