rüyada ağladığını görmek

Genel anlamda rüyada ağlamak;

Sevinç ile yorumlanmaktadır. Hüzün ve kederden kurtulmaya, tüm sıkıntıları atmaya, sevineceğiniz güzel haberler alacağınız anlamına gelir. Helal mal, para ve sevinç ile yorumlanır. Rüyada bir kişi ağladığını gördüğünde Allah'ın rahmetine nail olur. Sıcak gözyaşı kedere, soğuk gözyaşı ise gamdan üzüntüden kurtulmak demektir. Rüyada sessiz bir şekilde ağlamak, üzüntülerin artık bitmesine, kederin gitmesine delalet eder. Rüyada ağlarken her iki gözünüzden de yaş aktığını görmeniz muradınıza ermeniz ve hüzünlerinizden kurtulmanız manasını taşımaktadır.

Rüyada çok ağlamak;

Hatta ağlayıp bir yandan da bağırmak feryat etmek sevinç ile yorumlanmaktadır. Yardım istemek için rüyada feryat etmek ise kişinin gerçek hayatta yapmış olduğu kötülükten dolayı kanun uygulaması ile bir ceza göreceğine delalettir.

Rüyada ağlayarak uyandığını görmek;

Genellikle yakın bir zaman içerisinde sevinecek ve mutluluğa ulaşacağınız anlamına gelir. Kişinin çok sevineceği bir haber alacağı ve çok uzun süredir hayal ettiği bir dileğine kavuşacağını anlamını taşır. Rüyada sessizce ağlamak; Allah'tan korkmaya, muhtaç olan kimseler için yağmur yağmasına delalet eder. Eğer rüyada ağlamak Allah korkusundan, işlenen günahlara pişmanlıktan dolayı veya Kuran dinlemekten dolayı ise rüyayı gören kişinin üzüntülerinin yerini sevinç alması anlamını taşımaktadır. Rüyada sessiz bir şekilde ağlayan kişi bereket ile yorumlanmaktadır.

Rüyada yüksek sesle ağladığını gören bir kimse;

Uyandığında da ağlayacağına işarettir. Genellikle rüyasında yüksek sesle ağlayan biri gerçekte de ağlar. Ağlamak bir insanın ruhunun sağlığına işarettir. Rüyada ağladığını gören kişi gerçekte çok sevinecektir. Rüyada gözyaşınız yanağınızı yakıyorsa, sevineceğinize, eğer üşütüyorsa üzüleceğinize işarettir. Sessiz bir şekilde ağlamak gam ve kederden kurtulmak demektir.

Birisinin ağlamaktan dolayı gözlerinin yaşla dolu olduğu fakat dışarıya çıkmadığını görmesi;

Helal mal kazanacağı anlamını taşımaktadır.

Rüyada sağ gözünden yaş akması;

Sağ gözden yaş akması sevdiği kişiye kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada sevinçten ağladığını görmek;

Gerçek hayatta da huzurlu ve mutlu bir aileye sahip olunacağı, herkesin sevdiği bir kişi olunacağına ve daha mutlu, rahat bir hayatın olacağını anlamına gelmektedir.

Rüyada birisine sarılarak ağladığını görmek;

Büyük işlere imza atılacağına ve hayırlı kapıların açılacağına yorulur.

Rüyasında gelinlik ile ağladığını görmek;

Yaşanacak güzel ve hayırlı bir olay için ağlamak manasına gelir.

Rüyada birisi için ağladığını görmek;

Bir şeyin sonucunda büyük bir kazanca sahip olunacağına işaret eder. Zengin olacağına ve bu sayede birçok borcun kısa süre içerisinde ödeneceği anlamını taşır. Zorlukların daha kolay bir şekilde aşılacağı manasını da taşır.

rüya tabiri arayın

a'dan z'ye rüya tabirleri