rüyada araba görmek

Rüyada araba görmek ne demek, ne anlama geliyor? Berrin Türkoğlu, rüyada araba görmeyi şöyle yorumluyor:

Rüyada içinde bulunduğunuz araba normalin üzerindeki bir hızla gidiyorsa, yaşamınızdaki yanlışlıklara, arabayı çarparak duruyor ve size bir şey olmuyorsa,
büyük bir hatanızdan sonra giden kadınsa, hayatınızın düzene gireceğine,
içinde bulunduğunuz araba normal hızla sürülüyor ve gideceğiniz yere ulaşıyorsanız, yeni ve sizi mutlu edecek bir döneme gireceğinize yorumlanır. Rüyada en önemli
sembol mutlu ya da mutsuz olduğunuzla ilişkilidir. Mutlu iseniz iyiye, mutsuz iseniz sıkıntıya yorumlanır.

ARABA İLE İLGİLİ ALTERNATİF YORUMLAR

Rüyada kontrol edemediğiniz bir arabada olmak;

Bu rüya "başarıya giden yolda yeterince kontrolünüz olmadığı" anlamına gelebilir. "Durumu kontrol etmeye çalışmak yerine  tutuşunuzu gevşetin ve içgüdülerinizin sizin için en iyi yolu yönlendirmesine izin verin.” diyor Wallace.

Rüyada arabada olmak;

Wallace’a göre "Araba, belirli bir hedefe doğru tutarlı bir ilerleme kaydetme yeteneğinizi temsil ediyor.” Eğer ki bir rüya istikrarlı ve tutarlı bir şekilde ilerleyen bir araba içeriyorsa, işler hayatınızda olması gerektiği gibi ilerleyebilir.

Rüyada arabanızı kaybetmek;

Hiç rüyanızda arabanızın kaybolduğunu veya çalındığını gördünüz mü?Bir arabanın olmaması, kişinin kariyeri veya gitmek istediği yere ulaşma yeteneği hakkında sembolik bir anlama sahiptir. Wallace web sitesinde şöyle yazdı: “Rüyamızda arabayı aramaya başlarsak o zaman hayattaki dürtülerimizi ve hırsımızı kaybederiz ve onu kurtarmanın ve yolculuğumuza devam etmenin yollarını ararız.”

rüya tabiri arayın

a'dan z'ye rüya tabirleri