rüyada bebek görmek

Rüyada bebek görmek;

Her şekilde hayra yorulur. Bebek aslında gerçek hayatta olduğu gibi rüyada da yeni başlangıçların, müjdelerin ve güzle haberlerin geleceğini simgeler. Rüya sahibinin güzel bir yola gireceği şeklinde tabir edilir. Rüyada bebek görmek her anlamda kazanç ile yorumlanır. Maddi ve manevi kazanç, huzur, mutluluk, aşk ve neşe ile tabir edilir...

Rüyada erkek bebek görmek;

Kız bebek gibi müjde anlamına gelmektedir. Rüyasında erkek bebek gören müjdeli bir haber alır ve işleri yoluna girer. Sevince, mutluluğa, huzura, bolluk bereket ve baht açıklığına delalet eder. Rüyasında erkek bebek gören hamile kadının kız bebeği olur.

Rüyada kız bebek görmek;

Hayır ve bereket anlamına gelmektedir. Kız bebek görmek sevinçli bir işle karşılaşılacağı ile yorumlanır.

Rüyada yeni doğan bebek görmek;

Bebek iyi giyinmiş, temiz ve güzelse sıkıntıların çabuk atlatılacağı şeklinde  yorumlanır.

Rüyada konuşan bebek görmek;

Biraz korkutucu bir rüya olsa da kötü bir anlamı yoktur. Rüyasında konuşan bebek gören kişinin mutlu ve huzurlu bir ahiret yaşamı olacaktır.

Rüyada bebek emzirmek;

Savunmasız olan rüya sahibinin yakınında gelecek olan kötülükler için uyarı mahiyetindedir. Rüya sahibi yakınından ve uzağından gelebilecek olan kötülükler için her zaman hazır olmalıdır. Adımlarını temkinli atmalıdır.

Rüyada güzel bebek görmek;

Her zaman için iyi anlam taşır. Rüyada güzel giyinmiş, temiz, tatlı bir bebek görmek sevinçli haberler alacağınız anlamına gelir.

Rüyada çirkin bebek görmek;

Anlamı kötüdür. Rüyada zayıf, üstü başı kirli bir bebek görmek can sıkıcı haberler alacağınız ile yorumlanır.

Rüyada bebeğin ağlaması;

Sevilen birisinin tatlı sözleri ile yorumlanmaktadır. Eğer görülen bebek güzel ise iyi bir haber demektir. Bebek aynı zamanda haber anlamına gelmektedir. Fakat üstü kirli, çirkin bir bebek gördüyseniz elinize yakın bir zaman içerisinde bir para geleceği manasına gelmektedir.

Rüyada bekar birisinin bebek sahibi olduğunu görmesi;

Çok geçmeden yakın bir zamanda evlilik adımları atacağı manasına gelmektedir. Rüyada bebek sahibi olduğunu gören kişiler hem maddi hem de manevi anlamda kazanç sağlar.

Rüyada bebek sevdiğini görmek;

Hayır ve menfaat ile yorumlanır. Kız bebek sevdiğini görmek üzüntüden kurtulmaya işarettir.

Rüyada bebeğin süt içmesi;

Evde bereketin, bolluğun ve rızkın artacağı manasındadır. Ayrıca zengin olacağınıza işaret eder. Bebeğin süt emdiğini görmek evdeki bolluk bereket ve zenginliktir.

Rüyada bebek sahibi olmak;

Hayatınızın yeni başlayacak olan bir bölümüne işaret olabilir diyor Lennox. Elbette, bir bebek de çaresiz olduğu ve bakıma ihtiyacı olduğu için, sahip olduğunuzu düşündüğünüz sorumluluklara da atıfta bulunabilir.

rüya tabiri arayın

a'dan z'ye rüya tabirleri