denizde yüzdüğünü görmek

Rüyada denizde yüzmek; azimli bir kişiye yorulur. Rüyayı gören kişinin ayrıca maceracı olduğu ve yeni yerler keşfetmeyi çok sevdiği şeklinde de tabir edilir. Denizde yüzen başka birini görmek dertleri ile boğuşan ve size bunu anlatacak olan bir kişi ile tanışacağınız şeklinde yorumlanır. Rüyada Denizde Yüzmek ayrıca insanların saygın duyacağı, seveceği, bilgili bir kişi olmaya ve makamın yükseleceğine işaret eder.

Rüyada temiz denizde yüzmek;

Tertemiz, berrak bir deniz görmek ve denizin içerisinde yüzmek, rüya sahibinin alın teri ile iş yaparak maddi anlamda kazanç saylayacağına, harama bulaşmayacağına işaret eder.

Rüyada denizin dibinde yüzmek;

Denizin dibini görmek kişinin hareketlerine dikkat ederek, temkinli adım attığını ve bu sayede de başarılar elde edeceğine delalet eder. 

Rüyada dalgalı denizde yüzdüğünü görmek;

Sevdiğiniz kişilere karşı davranış ve sözlerinize dikkat etmemeniz nedeniyle onları zaman zaman istemeseniz de üzebildiğiniz manasına gelir.

Rüyada denizde hızlı bir şekilde yüzdüğünü görmek;

Hayatta yapamadığınız, geç kaldığınız ve içinizde kalan bir şeyleri yapmak için çaba sarf edeceğinize; yakın bir zaman içerisinde bunun için yola koyulacağınıza yorulur.

Rüyada denizde sırt üstü yüzmek;

Rüya sahibinin yorulduğunu ve bu yüzden dinlenmeye ihtiyacı olduğuna delalet eder. Sırt üstü yüzdüğünü görmek güvenilen bir kimsenin destek almaya da işaret eder.

Rüyada akşam denizde yüzmek;

Rüya sahibinin belirsiz bir ortamda bulunduğuna; tehlikeli olaylara karışacağına delalet eder. Rüyada gece denize girdiğini görmek, zor günler ve üzüntü şeklinde de yorumlanır.

Rüyada masmavi denizde yüzmek;

berrak masmavi denizde yüzmek kişinin makam sahibi olacağına işaret eder. Bu rüya, rüya sahibi için oldukça hayırlı ve güzel rüyalardan biridir. Kişinin çevresinde daima bilgiler öğrenebileceği zeki kişilerin olduğuna delalet eder. Denizin berrak olması huzurlu bir hayat sürmek, sıkıntılardan kurtulmak ve refaha kavuşmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada denize daldığını görmek; dalıp, tekrar yüzeye çıktığını gören kişi toplum içerisinde sayılan, sevilen biri olur ve onu üzen tüm dertlerinden kurtulur.

rüya tabiri arayın

a'dan z'ye rüya tabirleri