rüyada doğum yapmak

Rüyada doğum yapmak;

Rüya sahibinin problemlerinden, sıkıntılarından kurtulmasına ve zor olan şeylerin üstesinden gelmesine delalet eder. Rüyada doğum yaptığını görmek, öncesinde sağlık problemi olanlar için sağlığa geri kavuşulacağı anlamına  gelir. Hamile olmayan bir kadının doğum yaptığını görmesi ise evleneceği kişinin zengin olacağına işaret eder.

Rüyada doğum yapmak erkek bebek doğurmak;

Rüya sahibi için güzel rüyalardan biridir. Henüz tatmadığı güzel duyguları tatması ve hayatında köklü ve güzel değişiklikler yaşayacağı manasına gelmektedir.

Rüyada sancısız doğum yapmak;

Doğum sancısı çekmediğini, sezaryen ile doğum yaptığını görmek sıkıntılarınızdan kurtulacağınız ve beklentilerinize kavuşacağınız manasına gelmektedir. Kişi hamile ise ağrısız doğum yapacağı manasına gelir.

Rüyada kolay doğum yapmak;

Rüya sahibinin büyüklerinin tavsiyesi ile zor bir durumdan kurtulacağı veya sorunlarla kolayca baş edebileceği manasına gelir.

Rüyada birinin doğum yapması;

Başka birisinin doğum yaptığını ve erkek doğurduğunu görmeniz sizin kız çocuğu doğuracağınız; eğer doğan bebek kız ise sizin erkek çocuğu doğuracağınız manasına gelmektedir.

Rüyada doğum yapmak kızı olduğunu görmek;

Rüyada kız çocuğu doğurmak erkek çocuk ile, erkek çocuk doğurmak ise kız çocuk ile tabir olunmaktadır.

Rüyada hamile olduğunu görmek;

Rüya alimlerine göre rüyada hamile olduğunu görmek rüya sahibinin malının artacağına delalet eder. Ayrıca sevineceği haberler almaya işaret etmektedir. Bu kişinin giderek zenginleşeceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada ölü doğum yapmak;

Gerçek hayatta yolunda gitmeyen bazı şeylere delalet eder. İşte başarısızlık ya da isteklerin gerçekleşmemesi olarak yorumlanır.

Rüyada normal doğum yapmak;

Rüya sahibinin kimsenin desteğine ihtiyacı olmadan kendi ayakları üzerinde durabildiğine işaret eder. Rüyada evde normal doğum yaptığını görmek rahat olmaya ve özgürce hareket etmeye delalet eder.

Rüyada bebek emzirmek;

Rüya sahibinin ömrünün yettiği sürece çocuğuna hayrı olacak ve aynı zamanda ondan da hayır göreceği manasına gelmektedir.

Rüyada doğum yapmak için hastanede olduğunu görmek;

Hastanede olduğunuzu ve doğum yapmak için beklediğinizi görmek rüya sahibinin kendi ayakları üzerinde durmak istemesi anlamını taşımaktadır. Rüyada doğum yapmak için koşa koşa hastaneye gittiğini görmek ise imkansızlık içinde olmak nedeni ile kendi başının çaresine bakmak durumunda kalmak anlamına gelir. 

Rüyada bebek görmek;

Erkek bebek hayırlı ve müjdeli bir haber alacağınıza işaret ederken kız bebek görmek genellikle bolluk ve bereketli günlerin geleceğinin müjdesini verir.

rüya tabiri arayın

a'dan z'ye rüya tabirleri