rüyada evlenmek

Rüyada evlenmek; yardıma delalet etmesinin yanı sıra en güzel rüyalardan biridir. Birçok iyi anlamının yanı sıra bazı rüya alimlerine göre rüyada evlenmek borç yapmaya ve üzülmeye de yorulabilir.

RÜYADA EVLENMEKTEN VAZGEÇTİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada evlenmekten vazgeçtiğini görmek; rüyayı gören kişi gerçekte de evlilik hazırlıkları yapıyorsa kendisinden ve evlenme kararından emin olmadığı anlamına gelir. Eğer kişi zaten evli değilse ve rüyasında evlenmekten vazgeçtiğini görmüşse kötü bir evlilik yapacağına delalet eder.

RÜYADA SEVDİĞİ KİŞİ İLE EVLENDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada sevdiği kişi ile evlendiğini görmek; kısa bir süre içerisinde o kişi ile evleneceği ve hayal ettiği huzurlu, mutlu bir yuvaya sahip olacağı anlamına gelir. Sevdiği kişi ile evlendiğini fakat mutlu olmadığını, gülmediğini görmek ise yaşadığı bazı şeylerden dolayı pişmanlık duymaya ve vicdan azabı çekmeye işaret eder.

RÜYADA BİR ERKEKLE EVLENMEK

Rüyada bir erkekle evlenmek; rüya sahibinin iş konusunda çok kazançsız ve kötü bir döneme gireceğine ve bundan dolayı kendisini kötü hissedeceğine, üzüleceğine delalet eder. Yeni kazanç yolları aranacağına ancak sonrasında çok iyi bir kazanca sahip olunacağına işaret eder. 

RÜYADA AKRABAYLA EVLENMEK

Rüyada akrabayla evlenmek; iyi şekilde yorumlanmaz. Rüyada akraba ile evlenmek başlangıçta huzurlu bir evlilik olsa da sonunun kötü biteceğine delalet etmektedir. 

RÜYADA ÇOK ZENGİN BİRİ İLE EVLENMEK

Rüyada çok zengin biri ile evlenmek; işinizin yaver gideceğine ve bol kazançlı bir döneme gireceğinize delalet eder. Bekarlar için ise hayırlı bir kısmete ve evliliğe yorulur. 

RÜYADA GENÇ BİR ERKEKLE EVLENMEK

Rüyada genç bir erkek ile evlenmek; kişinin aile hayatı veya iş hayatı ile ilgili bir vefasızlık yaşanacağına ve problemlerin giderek büyüyeceğine işaret eder. 

RÜYADA YAŞLI BİR KADIN İLE EVLENMEK

Rüyada yaşlı bir kadın ile evlenmek; iş hayatınızda zor zamanlar yaşayacağınıza, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte zorlanacağınıza; maddi anlamda büyük bir yükün altına gireceğinize işaret eder. 

RÜYADA KİLİSEDE EVLENMEK

Rüyada kilisede evlenmek; iş dünyasındaki saygınlığınızın zarar göreceğine işaret eder. İşle ilgili yaşanacak bir tartışmada sizi üzecek söyler duyacağınızı anlatır.

RÜYADA KAÇARAK EVLENMEK

Rüyada kaçarak evlenmek; bir olaya üzüleceğinize ve bundan dolayı sağlık sorunlarını ile uğraşmak zorunda kalacağınıza işaret eder. Çalışmadan kalkıştığınız bir işten dolayı bir miktar maddi kayba gireceğinize ve bu yüzden sıkılacağınız anlamına da gelir.

RÜYADA EVLENMEK İSTEMEMEK

Rüyada evlenmek istememek; rüya sahibinin evlilik veya başka bir konu hakkında karar vermekte zorlanmasına ve bundan dolayı sıkıntı çekmesine delalet eder.

TANIMADIĞIN BİRİ İLE EVLENMEK 

İster yeni bir işe girmiş olun, ister tam olarak emin olmadığınız bir etkinliğe katılmayı kabul edin, emin olmadığınız bir şey ise bu tanımadığınız biriyle evlendiğiniz bir rüyada görülebilir.

 

rüya tabiri arayın

a'dan z'ye rüya tabirleri