rüyada kar görmek

Rüyada kar görmek; hasta iseniz hastalıktan kurtulacağınıza, sevinçli bir haber alacağınıza ve hayatınızda olumlu değişiklikler olacağına işaret eder. Karın görüldüğü mevsim ve nasıl görüldüğüne göre de rüyaların yorumlarında farklılıklar oluşabilir. Kış aylarında rüyada kar görmek; sevince, iyi ve güzel olaylar olacağına ve eğer bir düşmanınız varsa bu düşmanın alt edileceğine yorulur. 

Rüyada yazın kar yağması;

Yaz veya ilkbahar aylarında kar yağdığını görmek ise planların iptal olacağına, rüyayı gören kişinin veya bir yakınının hasta olabileceğine ve maddi anlamda zor günler yaşanabileceğine işaret eder.

Rüyada kar yağması; 

Üzerinize kar yağdığını görmeniz çevrenizde gergin bir olay yaşanacağına fakat buna kötü bir tepki vermeyeceğinize delalet eder. 

Rüyada karların eridiğini görmek; 

Yakın bir zamanda maddi ya da manevi bir zarara uğrayabileceğinize ya da talihsiz bir olay yaşayabileceğinize işaret eder.

Rüyada kar topu oynadığını görmek;

Biraz rahatlamak ve sosyalleşmek için arkadaşlarınızla eğlenceli zamanlar geçirmeye ihtiyacınız olduğunu ya da bir arkadaşınız ile rekabet ortamına girebileceğini anlatır.

Rüyada kar ya da çığ görmek; 

Çevrenizde bulunan yakın kişiler nedeniyle sıkıntıya düşeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada kar üstünde yürüdüğünü görmek; 

Hayal ettiğiniz şeylere ulaşabilmeniz için engellerin yakın bir zaman içerisinde aşılacağına, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, bütün çabaların başarı getireceğine ve rahata erileceğine işaret eder. 

Rüyada kar süpürdüğünü görmek; 

İşiniz ile ilgili sorun yaratan durumların kısa süre içerisinde ortadan kalkacağına, hanede tartışma çıkaran bir kişinin aileden ve o ortamdan uzaklaştırılacağına, tüm sorunların tatlıya bağlanacağına işaret eder. Aynı zamanda yeni bir ev ve uzun zamandan beri beklediğiniz bir şeyin hayata geçirilmesi anlamlarına da gelir.

Rüyada eve kar yağması; 

Hayırlı ve güzel rüyalardan biridir. Yağan karın şiddetine bağlı olarak da farklı anlamlar ifade edebilir. Çok fazla kar yağdığını gördüyseniz sıkıntılı ve üzülebileceğiniz bir durum ile karşı karşıya kalacağınız anlamına gelir. Eve yağan kar eğer şiddetli değil ise anlamı daha iyidir. Sorunların ve sıkıntıların biteceğine, evinize bolluk ve bereketin geleceğine, bekar iseniz yeni bir aşk yaşayacağınıza ve bunun mutlu son ile biteceğine delalet eder. 

Rüyada yolda kar görmek; 

Zor ve sıkıntılı zamanların geride kalacağına, özellikle iş ile alakalı yeni başlangıçlar yapılacağına ve karanlık görünen durumların aydınlığa kavuşacağına delalet eder. Ayrıca maddi anlamda da iyi kazançlar elde edileceğini gösterir.

Rüyada kar buz görmek; 

Aile büyüklerinizin size iş konusunda destek vereceğine işaret eder. Bu iş sayesinde hayırlı haberler alacağınıza, kazancınızın artacağına ve hayatınızda bir çok şeyin yoluna gireceğine işaret eder.

 

rüya tabiri arayın

a'dan z'ye rüya tabirleri