rüyada diş kırılması görmek

Rüyada diş kırılması; çürümüş diş görmek yaşadığınız korkular şeklinde tabir olunmaktadır. Gerçek hayatta sizi rahatsız eden durumların yaşanacağına ve bunların canınızı sıkacağına delalet eder. 

Rüyada çürük diş kırılması; 

iş ve eğitim hayatında kazandığı başarıların, emek vererek geldiği mevkinin ve kazandığı saygınlığın yüklü bir miktar paranın yaşanacak kötü ve büyük sıkıntılar yaşatacak bir olay yüzünden elinden gideceği şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada üst dişlerinin kırıldığını görmek; 

baba tarafından akrabalar ile bağlantılı rüyalardan biridir. Kişilere kalan miras konusunda sorun çıkmasına, kendi işini kurmak isteyen kişilerin ise başkalarından borç almak sureti ile ailelerine yüz çevireceklerine yorulur.

Rüyada alt dişlerinin kırıldığını görmek; 

alt dişler anne tarafı ile yorumlanmaktadır. Rüyada alt dişlerinin kırıldığını görmek anne tarafından yakın bir akrabanızın hastalanarak kişiyi derin bir üzüntüye düşüreceğine delalet eder. Kısacası zorlu geçecek olan üzüntülü günlerin habercisi bir rüyadır.

Rüyada gülerken dişlerinin kırıldığını görmek; 

rüya sahibinin derin olaylara dalacağını, yaşamı farklı yönlerden sorgulayacağını anlatır. Rüya sahibinin daha dinginleşeceğini ve manevi zenginliğe erişeceğini işaret eder.

Rüyada elma ısırırken dişinin kırıldığını görmek; 

bu rüya, rüya sahibinin hata yapmaya meyilli bir dönemde olduğunun işaretidir. Kişinin güvenilir insanlar ile görüşmesi kendisi için çok daha iyi olacaktır. Olumsuz olaylardan ders çıkarmamak olarak da tabir edilir. 

Rüyada bütün dişlerinin kırılmış olduğunu görmek; 

rüya sahibinin kendisi ile ilgili sağlık durumu hakkında kötü bir haber alacağına işaret etmektedir. Kişinin sağlığına dikkat etmesi gerekir. 

Rüyada kazada dişlerinin kırıldığını görmek; 

borç manasına gelmektedir.  Ödenemeyen borçlar yüzünden kişinin sıkıntıya girmesi şeklinde tabir edilir. Ayrıca bazı rüya alimlerine göre evlilikte eşinin ilgisizliği yüzünden kendisini yalnız hissetmek şeklinde de yorumlanır. 

Rüyada dişinin kırıldığını görüp doktora gitmek; 

rüya sahibinin birçok işi ile kendisinin ilgilenmek istemesi ve tıkandığı bir durumda yardımına yakınlarından birinin koşacağı şeklinde tabir edilmektedir. 

Rüyada düşüp dişini kırmak; 

kişinin kariyer uğruna itibarını zedeleyeceği davranışlarda bulunması şeklinde yorumlanır. 

Rüyada diş kopması ve kanaması; 

rüya sahibinin baba tarafından bir akrabasının hastalanacağı ve sıkıntılı günler yaşanacağı şeklinde tabir edilir.

rüya tabiri arayın

a'dan z'ye rüya tabirleri