rüyada eski sevgili görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek; sevgilisi olduğu halde rüyasında eski sevgilisini gören kişinin ilişkisi zedelenecek demektir. Hatta kişinin ilişkisinin biteceği manasına bile gelmektedir. Hayatında kimse olmayan bir kişinin rüyasında eski sevgilisini görmesi ise rüyayı gören kişi için yeni birliktelikler manasına gelir. Rüya sahibi için yeni bir ilişkinin başlayacağının habercisidir. Eğer evli bir kimse rüyasında eski sevgilisini görmüş ise bu eşi ile arasında çıkacak olumsuzluklara ve sorunlara işaret eder. 

Aslında rüyada eski sevgiliyi görmek; bilinçaltınızda onu düşündüğünüz anlamına gelmektedir. Derinlerde onunla ilgili hala kalan bir şeyler olduğu şeklinde yorumlanır ve bu durumu çözmeniz için size verilen bir işarettir.

Rüyada eski sevgili ile kavga etmek; 

Tam tersi bir manaya sahiptir. Hayırlı ve güzel bir izdivaç manasına gelir. Bu rüyayı gören kişi bekar ise güzel bir evlilik yapacaktır. 

Rüyada eski sevgili ile konuştuğunu görmek; 

Birkaç sıkıntılı olay yaşadıktan sonra güzel kararlar vererek kişinin kendine olan güveninin artmasına ve sorunların ortadan kalkacağına delalet eder. Hayırlı bir kısmet ile tanışıp bu kişi ile düzgün ve istenilen bir birlikteliğe gidileceğine ve sonunun hayırlı olacağına işaret eder. 

Rüyada eski sevgiliyi mutlu ve güler yüzlü bir halde görmek; 

Güzel haberlere, sinirli bir şekilde görmek ise tartışmaya işaret etmektedir. Hatta bazen ayrılık manasını da taşımaktadır. Eski sevgili aynı zamanda hayırlı ve huzurlu bir evlilik yapmak manasına da gelmektedir. 

Rüyada eski sevgili ile arkadaş olduğunuzu görmek; 

Bir türlü yapılamayan bir çalışmanın tanışacağınız birkaç kişi sayesinde daha kolay bir şekilde gerçekleşeceğine ve karanlık görülen durumların aydınlığa kavuşacağına delalet eder. Rüyanızda eski sevgiliniz ile arkadaş olmak sorunlu geçen bir dönemin geride kalacağı manasına gelir. Aynı zamanda hayırlı bir iş kapısının açılacağı anlamını da taşır. 

Rüyada eski sevgilinin ailesini görmek; 

Kişinin dışarıya vuramadığı ve içe attığı birtakım şeyler olduğu manasına gelir. 

Rüyada eski sevgiliye sarılmak; 

Mutluluğa delalet eder. 

Rüyada eski sevgili ile birlikte gezmek; 

Muradına ermeyi, mutlu olmayı ve istediği huzurlu mutlu yuvaya kavuşmayı işaret eder. 

Rüyada eski sevgili ile barışmak; 

İyi bir anlam ifade ediyor gibi görünse de tam tersidir. Rüyada eski sevgili ile barışmak ayrılık manasına gelir. 

Rüyada eski sevgilinin annesini görmek; 

Eski sevgiliye söylemek isteyip de söylenemeyen şeyler olduğuna ve onunla tekrar bir araya gelme arzusuna işaret eder.

rüya tabiri arayın

a'dan z'ye rüya tabirleri