rüyada eski sevgili görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek; sevgilisi olduğu halde rüyasında eski sevgilisini gören kişinin ilişkisi zedelenecek demektir. Hatta kişinin ilişkisinin biteceği manasına bile gelmektedir. Hayatında kimse olmayan bir kişinin rüyasında eski sevgilisini görmesi ise rüyayı gören kişi için yeni birliktelikler manasına gelir. Rüya sahibi için yeni bir ilişkinin başlayacağının habercisidir. Eğer evli bir kimse rüyasında eski sevgilisini görmüş ise bu eşi ile arasında çıkacak olumsuzluklara ve sorunlara işaret eder. 

Aslında rüyada eski sevgiliyi görmek; bilinçaltınızda onu düşündüğünüz anlamına gelmektedir. Derinlerde onunla ilgili hala kalan bir şeyler olduğu şeklinde yorumlanır ve bu durumu çözmeniz için size verilen bir işarettir.

Rüyada eski sevgili ile kavga etmek; 

Tam tersi bir manaya sahiptir. Hayırlı ve güzel bir izdivaç manasına gelir. Bu rüyayı gören kişi bekar ise güzel bir evlilik yapacaktır. 

Rüyada eski sevgili ile konuştuğunu görmek; 

Birkaç sıkıntılı olay yaşadıktan sonra güzel kararlar vererek kişinin kendine olan güveninin artmasına ve sorunların ortadan kalkacağına delalet eder. Hayırlı bir kısmet ile tanışıp bu kişi ile düzgün ve istenilen bir birlikteliğe gidileceğine ve sonunun hayırlı olacağına işaret eder. 

Rüyada eski sevgiliyi mutlu ve güler yüzlü bir halde görmek; 

Güzel haberlere, sinirli bir şekilde görmek ise tartışmaya işaret etmektedir. Hatta bazen ayrılık manasını da taşımaktadır. Eski sevgili aynı zamanda hayırlı ve huzurlu bir evlilik yapmak manasına da gelmektedir. 

Rüyada eski sevgili ile arkadaş olduğunuzu görmek; 

Bir türlü yapılamayan bir çalışmanın tanışacağınız birkaç kişi sayesinde daha kolay bir şekilde gerçekleşeceğine ve karanlık görülen durumların aydınlığa kavuşacağına delalet eder. Rüyanızda eski sevgiliniz ile arkadaş olmak sorunlu geçen bir dönemin geride kalacağı manasına gelir. Aynı zamanda hayırlı bir iş kapısının açılacağı anlamını da taşır. 

Rüyada eski sevgilinin ailesini görmek; 

Kişinin dışarıya vuramadığı ve içe attığı birtakım şeyler olduğu manasına gelir. 

Rüyada eski sevgiliye sarılmak; 

Mutluluğa delalet eder. 

Rüyada eski sevgili ile birlikte gezmek; 

Muradına ermeyi, mutlu olmayı ve istediği huzurlu mutlu yuvaya kavuşmayı işaret eder. 

Rüyada eski sevgili ile barışmak; 

İyi bir anlam ifade ediyor gibi görünse de tam tersidir. Rüyada eski sevgili ile barışmak ayrılık manasına gelir. 

Rüyada eski sevgilinin annesini görmek; 

Eski sevgiliye söylemek isteyip de söylenemeyen şeyler olduğuna ve onunla tekrar bir araya gelme arzusuna işaret eder.

BİR UYKU UZMANINA GÖRE RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

Uyku uzmanı Dr Daisy Mae, eski sevgilinizi rüyalarınızda görünmesinin bir nedeninin, tekrar bir araya gelmek istemeseniz bile ona karşı hâlâ hisleriniz olması olduğunu söylüyor.

Ona göre sizi aldatmış, doğru davranmamış olsa ya da normal bir şekilde ayrılmış olsanız da bu bir gecede eski sevgilinizi unuttuğunuz anlamın gelmiyor. Mae, "Eski sevgilinle ilgili hayal kurmayı bıraktığınızda, bu, hayatınıza devam ettiğinizin bir işaretidir" diyor.

Rüyada eski sevgilinizi görmeniz ayrılığın yeni bir ilişkiyi etkileyeceğinden endişelendiğinizin de işareti olabilir. Yani yeni ilişkinin de kötü gideceğinden ya da yeniden incineceğinizden endişe ediyor olabilirsiniz. Mae, "Her ayrılık zordur ve ne yazık ki bu, hayatınız boyunca yanınızda taşıdığınız bir şeydir. Rüyanızda eski sevgilini görüyorsanız tekrar incineceğinden endişe ediyor olabilirsiniz Belki de yeni ilişkiniz aynı yoldan gitme belirtileri gösteriyor, bu yüzden geçmişteki kötü anıları hayal etmeye başlıyorsunuz" diyor.

YALNIZ HİSSETİĞİNİZ ANLAMINA DA GELEBİLİR

Dr Mae'ye göre eski bir sevgili hakkında rüya görmek o kişiden ziyade ilişkiyi, yakınlığı özlediğinizin de bir işareti olabilir. Dr Mae, "Rüyanızda eski sevgilinizi görmek, onu hala sevdiğiniz anlamına gelmez, yalnız hissettiğinizin bir işareti olabilir. Duygusal yakınlık seviyenizi geliştirmek için arkadaşlarınız ve ailenizle yakın ilişkiler kurmaya çalışın" diyor. Mae'ye göre eski sevgiliyi görmek sadece işin cinsellik boyutunu işaret etmez. O "Bu duygusal bir ihtiyaç olabilir" diyor.

rüya tabiri arayın

a'dan z'ye rüya tabirleri