rüyada gelinlik giymek

Rüyada Gelinlik Giymek Ne Anlama Geliyor?

Rüyada gelinlik giymek; eğer gelinlik giyen kişi bekar ise uzun zamandır birlikte olduğu ve iyi anlaştığı kişi ile en kısa sürede evlenip mutlu, huzurlu bir yuvaya karışacağına delalet eder. Eğer rüyayı gören kişi evli ise iş hayatında veya aile hayatında mutlu ve güzel gelişmelere vesile olacak bir haber alacağı manasına gelir. Rüyada gelinlik giydiğini gören kişi hamile ise kız çocuğu olacağına, çocuğu olmasını istiyorsa hayırlı evlada yorulur.

Rüyada duvak görmek; 

Bekar kişiler için evlenmeye, evli kişiler için ise çocuk sahibi olmaya işaret eder. 

Rüyada gelinlik görmek; 

Rüya sahibi işsiz ve bekar ise kısa zaman içerisinde ailesinin de onaylayacağı bir işe gireceğine delalet eder. Evli bir kişi ise çok mutlu olacağına ve güzel işler yapacağına yorulur.

Rüyada temiz gelinlik giymek;

Rüyayı gören kişinin girdiği bir işte ya da yapacağı bir çalışmada başarılı olacağı ve iyi sonuçlar alacağına işaret eder. Temiz gelinlik görmek her zaman iyidir. Saf bir kalp, iyi huy, kadında güzel ahlak ve namus anlamına gelir. Temiz gelinlik giyen kişinin aile hayatı güzel ve huzurlu geçer.

Rüyada kirli gelinlik giymek; 

Rüya sahibinin yapacağı çalışma ya da projenin bir sonuca varmayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi evli ise aile hayatında bazı huzursuzluklar yaşayacağı ve üzüleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada siyah gelinlik giymek; 

Genellikle mutsuz bir evlilik anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin sıkıntılı günler yaşayacağı manasına gelir.

Rüyada beyaz gelinlik giymek;

Güzelliğe ve hayra işaret eder. Gelinliğin bir anlamı da üzüntü ve kederden kurtulmaktır. Beyaz güzel gelinlik, heybet ve gururlanma anlamına da gelmektedir.

Rüyada kırmızı gelinlik giydiğini görmek; 

Bolluk bereket anlamını taşımaktadır. Gördüğünüz kırmızı renkli gelinlik ne kadar temiz ise anlamı o kadar iyidir ve mutluluk derecesinin fazla olacağı manasına gelir. 

Rüyada başkasının gelin olduğunu görmek; 

Aileniz veya yakın arkadaşlarınızdan birinin mutlu ve huzurlu bir evlilik yaşayacağı veya iş hayatında başarılar elde edeceğiniz manasına gelir. 

Rüyada gelin olduğunuzu görmeniz; 

Karlı bir iş yapacağınız manasına gelir. 

Rüyada gelinlik giyememek; 

Evleniyorsunuz fakat gelinlik giyemiyorsanız ya da gelinliğiniz yanınızda ama giymiyor veya giyemiyorsanız bunun anlamı önünüzde sıkıntılı bir süreç olduğudur. Beklentilerinizle ilgili bazı gecikmeler yaşanacak fakat sonu ferah olacaktır...

rüya tabiri arayın

a'dan z'ye rüya tabirleri