rüyada kavga etmek

Rüyada kavga etmek; birini ittiğini, tartakladığını görmek, tekme atmak, yumruk atmak, saçını çekmek, el ile yapılan her türlü hareket aslında o kişiye destek vermeniz anlamına gelir. Başka bir kişinin rüyada sizi dövmesi, yumruk atması ise sizin o kişiden yardım ve destek göreceğiniz manasını taşır. Aslında olumsuz gibi görünse de rüyada kavga etmek dövmek destek olmak ya da destek görmek anlamındadır.

Rüyada birisi ile kavga ettiğini görmek bir diğer anlamı ile; fikir çatışmalarına ve bazı anlaşmazlıklara işaret eder.

Rüyada ağız kavgası ettiğini görmek; 

rüyayı gören kişinin sıkıntılı, zor günler yaşayacağı manasına gelir. Genellikle üzüntü ve keder anlamını taşıyan rüyalardan biridir. Tanıdığınız bir kişi ile ağız kavgası yaptığınızı görmeniz; o kişi ile aranızda kısa süreli de olsa bir münakaşa yaşanacağına ve bu durumun sizi üzeceğine işaret eder. 

Rüyada birine yumruk attığını görmek; 

veya bir kimsenin size yumruk attığını görmeniz yaşanılan toplumun ya da içinde bulunulan durumun giderek kötüleşmesine ve bozulmasına yorulur.

Rüyada birisine küfretmek; 

rüyayı gören kişinin gerçek hayatında sıkıntı çekeceğine ve kendi hatalarından dolayı sorunlarla karşılaşacağına delalet eder. Söz ve davranışlarınız ile insanların tepkisini çekerek, saygınlığınızın azalacağını anlatır. Rüya sahibinin kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini haber veren rüyalardan biridir. 

Rüyada kılıçla kavga etmek; 

iş hayatındaki rakiplerinize karşı başarılar elde edebilmek için bazı stratejiler belirlemeye çalışacağınız anlamını taşır. Kılıç ile birileriyle dövüştüğünü görmek, iyi işler yaptığınız ve ahlaki anlamda geliştiğiniz manasına da gelir.  

Rüyada silahla kavga etmek; 

iki farklı anlam taşır. Silah veya tüfek ile kavga etmek, bir evliliğe veya hayırlı bir işe aracı olacağınız ya da tanıdığınız bir kişi ile tartışıp aranızın açılacağı anlamlarına gelir.

Rüyada anne ve baba ile kavga ettiğini görmek; 

bu kişinin günah işlediği veya işleyeceği anlamına gelir. Uyarı mahiyetindeki bu rüya, gerçek hayatta anne ve babanıza karşı olan davranışlarınıza dikkat etmeniz ve onları üzecek davranışlarda bulunmaktan kaçınmanız gerektiğini anlatır. Rüyanızda kavga ettiğinizi görmüşseniz gerçek hayatta onları kıracak bir davranışta bulunmuş da olabilirsiniz... 

Rüyada sevgili ile kavga ettiğini görmek; 

her ne kadar kötü bir anlamı var gibi görünse de ilişkinizin daha iyiye gideceğini anlatır. Eğer gerçek hayatta sevgiliniz ile tartışma yaşadıysanız bu rüya yakın bir zamanda barışacağını ve aranızın düzeleceğini gösterir.

rüya tabiri arayın

a'dan z'ye rüya tabirleri