rüyada öpüştüğünü görmek

Rüyada Öpüştüğünü Görmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyaların diyarına hoş geldiniz. Yüzlerce yıldır gördüğümüz, unuttuğumuz ve hatırlamaktan korktuğumuz bir sürü rüya ile doluyuz. Kimi zaman devam etmek için tekrar yattığımız, uykuya dalmaya çalıştığımız kimi zaman da uykularımızı kaçıran cinsten olan rüyalar dünyasında öpüşmenin neye işaret olduğu konusunda sizlere bilgiler vereceğiz. Rüyada öpüşmek, sarılmak neye işaret eder, rüyada öpüşmenin anlamı nedir ve bu rüyayı görenlerin geleceklerinde onları nelerin beklediğini merak ediyorsanız, toplanın buraya başlıyoruz.

Rüyada öpüşmek ne anlama gelir?

Rüyalarımız bilinçaltımız ile ve yaşadığımız hayat ile yakından ilişkili olmakla beraber geleceğe yönelik haberleri bize fısıldayan bir özelliğe de sahip. Rüyada öpüşmek korkulacak bir şey değil. Genel olarak rüyada öpüşmek hayırlı ve zorlukların biteceğine işaret eder. Aynı zamanda aileniz ile bağlarınızın kuvvetlendiğinin de işarettir. Size ve çevrenize olan saldırılara karşı ne kadar savaşçı olduğunuzu belirtmekle beraber rüyada öpüşmek aynı zamanda, öptüğünüz kişiye göre de farklı yorumlanmakta. Eğer tanıdığınız ve çevrenizde olan biri ile rüyanızda öpüşüyorsanız bu hayırlı bir haber demek. Fakat tanımadığınız biri ile öpüşüyorsanız bunun anlamı ise manevi olarak bir boşlukta olduğunuz.

Rüyada arkadaşınla öpüşmek ne anlama gelir?

Rüyada öpüşmek, sevişmek gerçek hayatta güzel olduğu kadar rüyada da güzel şeylerin habercisidir. Sevdiğiniz bir arkadaşınızla rüyada öpüşmek iyi ve kötü günde onun yanında olmak, onun dertlerini paylaşıp can yoldaşı olmak anlamına geliyor. Korkulacak bir şey yok anlayacağınız. Küs olduğunuz bir arkadaşınızın olduğu rüyada öpüşmek yakın zamanda onunla barışacağınızı haberini sizlere vermekten mutluluk duyarız. Eğer rüyanızda arkadaşınızı dudağından öptüğünüzü görmüşseniz, bekarsanız uzun zamandır tanıdığınız biri ile bir birlikteliğe başlayacağınız anlamına gelmekle beraber, eğer bir sevgiliniz veya eşiniz var ise de hiç aklınızda olmayan biriyle duygusal bir yakınlaşma yaşayacağınızın habercisi olmakta. Kadınların birbirleri ile rüyada öpüştüklerini görmek ise ailenize karşı geleceğinizi ve terslikler yaşayarak sıkıntılı bir döneme girileceğini ifade eder. Erkekler için birbirleri ile rüyada öpüşmek ise, maddi olarak geleceğini düşünmeden hareket edeceğini ifade ediyor.

Rüyada anneyle öpüşmek ne anlama gelir? 

Annelerimiz baş taçlarımız, canlarımız onları rüyada da öptüğümüzü görmek, gören kişi için her şeyin en güzelinin olacağına sıkıntılarının gideceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi hastaysa iyileşeceğine, yoksulsa maddi durumu konusunda feraha ereceği anlamına gelir. Ayrıca rüyayı gören kişinin aile kavramını her şeyin üstünde tuttuğuna işarettir. Rüyada anneyi öpmek gerçek hayatta da olduğu gibi güzel şeylerin habercisidir. Ayrıca rüyada anneye sarılmak birbirinizi özlediğiniz ve birbirinize hasret duyduğunuz anlamına gelir. Eğer annenizden uzakta yaşıyorsanız onu ziyaret etmeniz gerektiğini gösterebilir. Alternatif olarak ileride sizin de yaşlanıp evlat sahibi olacağınızı ve şefkate ihtiyacınız olduğunu da gösterebilir ve özlemin hasretin önemi konusunda uyarıcı nitelikte olabilmektedir.

Rüyada abiyle öpüşmek ne anlama gelir? 

Rüyada abiniz ile öpüştüğünüzü görmek, iş hayatında başarı basamaklarını çıkacağınızı işaret eder. Sizin iş hayatınızın düzeleceği gibi abinizin iş hayatında da olumlu gelişimlerin olacağı olarak yorumlanmakta. Rüyayı gören kişi abisine maddi destek sağlayabilir veya onunla beraber bir iş kurabilir. Rüyada abiniz ile öpüştüğünüzü görmeniz aynı zamanda eğer abiniz evli ise onun bir çocuk sahibi olacağı anlamına da gelmekte. Ayrıca aile fertleri ile ortak iş yapılması durumunda büyük gelir sağlanacağının da işareti olabilir. Rüyada öpüşmenin genel olarak olumlu yorumlandığı, yakınlık göstergesi olduğu düşünülürse, rüyada abi ile öpüşmek aile bağlarınızın kuvvetleneceğini işaret etmektedir.

Rüyada ablayla öpüşmek ne anlama gelir?

Rüyada öpüşmek aynı zamanda düşmanlara karşı kazanılan bir zafer olarak da yorumlanmakta. Rüyada abla ile öpüşmek ise, mutluluk ve kısmete işaret etmekte. Eğer rüyanızda ablanızın sizi öptüğünü görüyorsanız kısmetinizin açılacağı ve hayatınızın düzene girmeye başlayacağını düşünebilirsiniz. Aynı zamanda aileniz ile aranızın daha da iyi olacağına işaret eder. Rüyalarımızın hepsinin birbirinden farklı anlamları var. Genel olarak rüyada öpüşmek, sarılmak ve sevişmek olumlu yorumlanıyor. Birinci dereceden akrabalarınızı rüyada görmek ve onlarla öpüşmek hayırlı bir iş anlamında da yorumlanmakta.

rüya tabiri arayın

a'dan z'ye rüya tabirleri